Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<ona> nebo jednou ne, v praze když sem ještě bydlela... chlap odjel do brna k rodičům, tak sem byla doma sama a neměla sem co dělat, tak sem koupila víno a byla sem na icq... napsala sem kamošovi, jestli se nechce stavit na film, tak přijel, koukáme na film, já sem si zapálila cígo, pijem víno
<ona> no a on se zničhonic vyslík a chtěl po mě sex :-D
<on> fakt? :-D
<on> jako uplně do naha jo
<ona> hej stál tam uplně nahatej
<on> a stál? :-D
<ona> péro venku, všecko :-D
<ona> jasně že stál
<ona> komu by v mojí přítomnosti nestál :-D
...
<on> a dobrý jo :-D
<ona> co dobrý?
<on> no péro :-D
<ona> nic, poslala sem ho do prdele
<ona> ne péro :-D
<ona> chlapa :-D
<on> :-D

<a> v cem delas ER diagramy?
<b> er?
<a> entitne relacni
<b> autocad ^_^

<a> plačeš kvôli nej?
<b> hej ja som z toho uplne v p... =(
<a> normalne sa s tym nejeb... pusti fekal porno vyhon si bambusa... ostriekaj klavesku a mas o zabavu postarane, budes to dva tyzdne zoskrabkavat...

<VooDoo> www.usethefuckinggoogle.com
<Fixa> tak tohle mi poslal Anub taky ale co já s Googlem

Komentář: dodatek =)

<Fixa> můžeš mi prosímtě říct nějakou adrecu na stahování motivů do mobil a nějaký tóny na zprávy?
<Anubis> www.usethefuckinggoogle.com
<Fixa> a nemáš ještě jiný stránkdy pls?
<Fixa> ano třeba to Star Wars
<Anubis> www.googleforidiots.com

Komentář: s volem to jinak nejde =)

<a> a to by me vazne zajimalo jak umis lip anglicky?
<b> asi tak dvakrát líp než ty si myslim
<b> sice mám občas potíž se slovosledem ale co na tom
<a> tys mel na adaptaku 7 hodin ajiny denne a kazdy den test? a ve skole mate 6 hodin tydne kazdy 3 mesice testy rozrazovaci? a rovnou dva dily ajiny naraz?
<b> ne, já umim anglicky
<a> coze?

Komentář: v jednoduchosti je krása :D

<Martin> Do piče mi to spadlo

<a> psal jsem kolegovi, at sebou na to jednani vezme flashku
<a> nenapadlo by me, ze ten vul je schopny v pulce firemni prezentace vytahnout na stul bechera...

<a> kamos se me snazil nasrat
<a> tak sem ho poslal do pice a uz klid :D
<a> a ted je nasrany on :D
<b> hezké...
<a> tak kdyz je kokot :D

<mlada.tehotna> na potrat sem neměla srdce
<b> abys nakonec nelitovala...
<b> no je to tvoje vec
<mlada.tehotna> prosim tě, proč bych měla litovat, kdykoli ho pak můžu dát pryč

Komentář: Matka jak se patří :-D btw je ji 17

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.