Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<ona> pokazdy neco jineho... ty vtom neumis cist... ja chci bejt jednou s nekym kdo mi bude rozumet beze slov :)
<on> tak si najdi někoho kdo umí znakovou řeč

<happyMONTY> hele zkus mi poslat takovej nejakej popis co udelat... ja to zkusim protoze me to tady jebe... potrebuju dodelat projekt a nemam sanci
<Bat> ovladaci panely - pripojeni k siti a internetu - sitova pripojeni
<Bat> v pravo klikni na Nastavit sit pro malou domacnost nebo kancelar
<Bat> vyskoci okno...
<Bat> kliknes na další pak znova
<Bat> ted se bude ptat na zpusob pripojeni, vyberes polozku Jiný způsob pripojeni
<happyMONTY> no co dal
<Bat> kliknes na další... vyberes tu prvni polozku: Tento pocitac se pripojuje k internetu primo nebo prostrednictvim sitoveho rozbocovace... další... další... další...
<happyMONTY> :-D a dal
<Bat> pak se te zepta, jestli chces zapnout sdileni souboru a tiskaren, to si vyberes... další... zeptá-li se na neco, tak ano... další...
<happyMONTY> *rofl*
<Bat> počkas az to zpracuje... vyberes polozku Dokoncit pruvodce... další... dokončit
<Bat> a po tomto postupu pohlad pocitac, rekni mu: "Hodnej kluk buď a udelej to spravne." A doufej, ze udela :-D

Komentář: To je tak když nekdo dělá pořád v linuxu a pak si ani neumí ve woknech nastavit síť

<a> ty voe :D sem včera čekal na busáku a přišel bejvalej spolužák a ptal se me co delám... tak já že chodim do školy a tak
<a> a tak sem se zeptal co dělá on a že prej má jizdenky na dva měsice zdarma... tk mu řikam "no le co děláš jinak?" - " no ja jezdím ze štitar sem a z5" - "a to jako furt? :D" - "no přes dopoledne jenom... abych se nenudil"

Komentář: ten dělá to a ten zas tohle xD

<a> hlavne si musim pohlidat aby sme nepotkali zdenka :D
<b> břízaa...
<a> coze? :D
<b> misto jasan ne???
<a> jo promin :D
<a> buk :D
<b> lípa...
<a> křen woe :D
<b> dobre ty... valíš...
<a> bum...
<b> mrkvička...
<a> okurka

Komentář: ta nuda :D

<a> dem na to wowko???
<b> mosim psat slohovku
<a> hmm...
...
<b> OMG
<a> ??
<b> tu slohovku máme odevzdat až příští týden
<a> OMG

Komentář: závislost 4ever :D

<ona> jo o tom BIOSU uz sem taky slysela ale kde ho mam hledat?
<ona> ve spravce zarizeni?

Komentář: no jo 13ti lete holky a pc

<a> Nechápu proč se máme učit cizí jazyky když máme Google Translator
<b> :D

<a> kde najdu ty zpropadené soubory internetu?
<b> www.bloodyfiles.com
<a> díky

<on> mas open office?
<ona> j
...
<on> vazne mas open office?
<ona> já nwm
<on> aha
<ona> něco s officem mam

Komentář: posílání zápisů

<Romanulko> kks neska idem s fotrom po zasnezenej cesticke, co mi pripomenulo niektore mapy z CS... a zrovna ked som nato myslel tak moj tatko ktory ma uz asi mesiac kurz angliny povedal ze "follow me"
<RS> stick together! :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.