Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<ona> pokazdy neco jineho... ty vtom neumis cist... ja chci bejt jednou s nekym kdo mi bude rozumet beze slov :)
<on> tak si najdi někoho kdo umí znakovou řeč
<happyMONTY> hele zkus mi poslat takovej nejakej popis co udelat... ja to zkusim protoze me to tady jebe... potrebuju dodelat projekt a nemam sanci
<Bat> ovladaci panely - pripojeni k siti a internetu - sitova pripojeni
<Bat> v pravo klikni na Nastavit sit pro malou domacnost nebo kancelar
<Bat> vyskoci okno...
<Bat> kliknes na další pak znova
<Bat> ted se bude ptat na zpusob pripojeni, vyberes polozku Jiný způsob pripojeni
<happyMONTY> no co dal
<Bat> kliknes na další... vyberes tu prvni polozku: Tento pocitac se pripojuje k internetu primo nebo prostrednictvim sitoveho rozbocovace... další... další... další...
<happyMONTY> :-D a dal
<Bat> pak se te zepta, jestli chces zapnout sdileni souboru a tiskaren, to si vyberes... další... zeptá-li se na neco, tak ano... další...
<happyMONTY> *rofl*
<Bat> počkas az to zpracuje... vyberes polozku Dokoncit pruvodce... další... dokončit
<Bat> a po tomto postupu pohlad pocitac, rekni mu: "Hodnej kluk buď a udelej to spravne." A doufej, ze udela :-D
Komentář: To je tak když nekdo dělá pořád v linuxu a pak si ani neumí ve woknech nastavit síť
<a> ty voe :D sem včera čekal na busáku a přišel bejvalej spolužák a ptal se me co delám... tak já že chodim do školy a tak
<a> a tak sem se zeptal co dělá on a že prej má jizdenky na dva měsice zdarma... tk mu řikam "no le co děláš jinak?" - " no ja jezdím ze štitar sem a z5" - "a to jako furt? :D" - "no přes dopoledne jenom... abych se nenudil"
Komentář: ten dělá to a ten zas tohle xD
<a> hlavne si musim pohlidat aby sme nepotkali zdenka :D
<b> břízaa...
<a> coze? :D
<b> misto jasan ne???
<a> jo promin :D
<a> buk :D
<b> lípa...
<a> křen woe :D
<b> dobre ty... valíš...
<a> bum...
<b> mrkvička...
<a> okurka
Komentář: ta nuda :D
<a> dem na to wowko???
<b> mosim psat slohovku
<a> hmm...
...
<b> OMG
<a> ??
<b> tu slohovku máme odevzdat až příští týden
<a> OMG
Komentář: závislost 4ever :D
<ona> jo o tom BIOSU uz sem taky slysela ale kde ho mam hledat?
<ona> ve spravce zarizeni?
Komentář: no jo 13ti lete holky a pc
<a> Nechápu proč se máme učit cizí jazyky když máme Google Translator
<b> :D
<a> kde najdu ty zpropadené soubory internetu?
<b> www.bloodyfiles.com
<a> díky
<on> mas open office?
<ona> j
...
<on> vazne mas open office?
<ona> já nwm
<on> aha
<ona> něco s officem mam
Komentář: posílání zápisů
<Romanulko> kks neska idem s fotrom po zasnezenej cesticke, co mi pripomenulo niektore mapy z CS... a zrovna ked som nato myslel tak moj tatko ktory ma uz asi mesiac kurz angliny povedal ze "follow me"
<RS> stick together! :D