Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> jedete s partou nebo sami?
<b> já jedu s partou a manželku nechám doma, protože nechce jet
<a> zajímavý, že se mnou manželka chce všude :)
<b> neboj, ona mi to pak vyčte :(

<ona> nebudeš řídit že ne? ;)
<on> proooč?
<ona> protože řídim líp :D
<on> nieje pravda :P
<on> ty se většinou vezeš :P
<ona> kdo maže, ten jede :P
...
<ona> já opravdu mluvim pořád o autech :D
<on> a já snad ne? :D
<ona> nepochybně ;)
<on> airbagy a kluzká silnice
<on> mě to auto sice občas chcípne
<on> ale občas i dojde olej a zadře se motor
<ona> ty máš řidičák? :)
<on> od patnácti lásko
<on> a šup ho tam
<ona> :D

Komentář: O řidičák se pokouší už 7 měsíců :D

<a> To musí být hovado to se na mě nezlob :-D A když ti dá tohle a řekne uč se :-D No to bych šel radši za kasu do globusu :-D
<a> Ale třeba jednou do budoucna to klapne a budeš to potřebovat :-) cenu nákupu stím sice nevypočítáš ale někde jinde to uplatníš :-D
<b> těžko :D
<b> Ani matiku, co děláme, v životě nepoužiju :D
<b> první tři hodiny celkem pohoda, opakovačka střední - matice, determinanty, pravděpodobnost :D A pak přišlo generování podprostoru ve více dimenzionálním prostoru a já seděl s otevřenou hubou a připadal sem si jako ve stargate :D

Komentář: FI@MUNI

<a> jsem si za celé dopoledne nevšim jakej šílenej účes mám na hlavě :D
<a> přímo od stylisty :D
<b> hmmm???
<a> 4 vlasy na sever 5 na jih 8 na severozápad 6 na východ
<a> šílené
<b> *ROFL*

Komentář: ranní ICQ...

<SPEEDY> nešli by jste zálesáci někdy zahrát airsoft? v létě nebo až bude tepleji?
<romeoman> nemame zbrane a hrame paintball
<SPEEDY> OK tak nic
<romeoman> ale znam kluky co chodia hrat (hasici)
<SPEEDY> jj s nima hráváme
<romeoman> to to ste vy tie hovada, co nedodrzuju pravidla???
<SPEEDY> jaké pravidla?
<romeoman> aha???
<romeoman> tak zatial
<SPEEDY> OK čus

<a> a když nainstaluju ten pspad triad tak už nemusím ten apache něco?

Komentář: :D

<a> dota?
<b> jj, ktera mistnost?
-!- b has quit
<a> ?
-!- b has joined
<b> wtf?
-!- b has quit
-!- b has joined
...
<b> omg! otec na strese odhazuje snih a kdyz odpociva, tak se naschval postavi (s odrhnovacem snehu z kovu!) pred antenu, aby me donutil mu pomoct!!!
<b> ...dotu nedam

Komentář: ustoupil hrubému násilí

-!- Krtecek has joined
<Doyl> lol krtek se vyhrabal
<Doyl> krtku pujc me lopatku na snih
<Krtecek> Doyl: pujc mi 50 000 a pujcim lopatku
<Doyl> to si radeji koupim snehovou frezu a usetrim 45K :-)

<a> umis nejakou jinou rec nez cestinu?
<b> no umim anglicky... :D
<a> protoze mne nejaky vtipny hoch ci divenka poslala totle
<a> Îðàëüíûé ñåêñ sexvalentin(òî÷êà)ru 26516
<b> no tak si ho vubec nepridavej je to vir!!!
<a> ups

Komentář: Blondýnka která se ráda seznamuje... :-D

<b> mas dobrej slovnik :D
<a> njn já jak kdy :-D
<a> ae wůbec NePýsHu nĚJaK HrOZně DRsnĚ :-D
<b> to je hrozny
<b> s prominutim a nebo cool? ja nevim
<a> prostě klasika z lameru :-D
<a> <Ajiinka>... <Tomano>... <Ajiinka>... <Tomano> PIŠ JAKO ČLOVĚK TY PÝČO PLESNIVÁ!!!
<a> :-D
<b> zachvat smichuuuuuuuuuuuuuuuu
<b> ja prvni videla jenom to pis jak clovek ty pyco plesniva a rikam, co jsem napsala tak spatnyho jako :D :D
<a> :-D :-D :-D
...
<b> pockej jeste to se musim podelit :D
<a> jj povídej ;)
<b> poslala jsem to kamaradce a koukej co odepsala
<b> <c> píčo s Y???
<b> <c> to musi bejt nejaka inteligentka :-/
<a> rofl

Komentář: pak vykládejte vtipy ženskejm :-D jedna to vztáhne na sebe a druhá nepochopí :-D :-D :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.