Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<on> sereš na mě!
<ona> neseru
<ona> byla jsem na WC

Komentář: tak přece sere

<a> dneska sem dostal BAN na 5 zpravodajských servrech
<b> :D proc
<a> sem tam mrdal do cenzorů na diskuzi
<b> :D
<a> hej ale oni ti smažou uplně všechno... jako fakt mě už serou, já tam napíšu jen "prdel hovno kokot píča penis čurák čůrák kurva zkurvená jebat mrdat ocas řiť hovnožrout debil sráč kokotek šulin zmrd" a oni mě dají ban chápeš to
<b> :D ne tak to vubec nachapu proc ti ten ban dali :D

<ona> jo a jen pro tvou informaci... na masters of rock letos budou - nevim jak se to píše - (jůrob)
<on> myslis Europe? :-D

Komentář: uz sem videl hada chcat, ale tohle... :-D

<independent> prumernej clovek nema sami jednicky, ale cca trojky
<independent> trojka -> dobry
<Bystroushaak> jj
<Bystroushaak> kozy trojky

Komentář: :P

<!g3z> <a> dneska zase ve skole Neubik perlil
<!g3z> <b> co zas provedl? :-)
<!g3z> <a> profesorka na nej prej: mas papir? a on: mas travu? :-D
<venca> cotoe?
<!g3z> lamer
<venca> ???
<venca> pls česky...
<venca> :-D
<!g3z> http://lamer.cz/quotes/pending/9
<venca> cotoe???
<venca> :-D

Komentář: clovek co proste neviiiiii

<RiNDiR> Cauky nezbedo
<Nezbední> Juj! Ahoj lumpíku! Normálně sem si nablil do rukávu...
<RiNDi> Tak už sem na FEJZBůKU
<RiNDi> Cože?
<Nezbední> SUPER!! Vlastně sem si tam jenom kejchnul vajíčko... Ale mohlo to dobapdnout tak jak sem napsal!
<RiNDiR> FUJ

Komentář: Mini - vomit :)

<He-kh> pbure sledujes to novy 90210? :D
<emocuc> ne
<emocuc> neblazni
<He-kh> nahodou jak se tam furt nekdo cuca... xD
<emocuc> neni mi 15 :D
<He-kh> no me taky ne ;) xD

Komentář: He-kh(ovi) je 13...

<redisnight> hej dneska ráno mě prozvonilo neznámé číslo...
<redisnight> tak odepíšu jako kdo to je
<redisnight> a příjde mi "já se tady snažím spát, a v tom kraválu to nejde"
<redisnight> tak stiším repráky
<redisnight> a příjde mi "díky" :-D

<a> bys neweril co se mi dnes stalo celej tejden si hraju z klavesnici brousim delam diry podsvicuju atd.
<b> no a už nefunfuje?
<a> a dneska ji konecne prestrikam dam, ji na topeni zapomel sem na ni a pridu za 15 min a roztekla se
<b> ty seš vul

Komentář: kámoš velkej moder kompů

<barmichal> omg hlavni mesto Belehradu je Minsk ne a on rekne Kyjev...

Komentář: klasicky geograf na Lide.cz :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.