Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<Pysk> my budem meřit tim meřákem odpor?
<HoN> no podle toho zadání to tak vypadá
<Pysk> jj...
<Pysk> ale ampérmetrem se měří proud a voltmetrem napětí, tak čim budem měřit odpor?
<HoN> nějakym odpornym metrem?

Komentář: laborka z fyziky ^_^

<a> dnes jsem byla v nové práci, v electronic arts, mám tam tři plazmovky s trailerama na různý hry. vedle stolu mi stojí nějaký válečník z pána prstenů a všude jsou hrací místnosti. dnes tam byla i čt a natáčeli něco do game page. chtěli i krátky záběr na recepci, tak tam jsem taky. je tam i půjčovna her, můžu si je brát na pár dní domů :-)

Komentář: práce snů :-D

<ona> chci jít stavět huhuláka
<on> taky ti to poslal <c> jo? :D
<ona> jo, se mnou nikdo nestaví :(
<on> já si taky stavím sám... vklidu...

Komentář: krutá pravda

<a> aj ty pijes ty cvarga ukrajinska :D
<b> :D
<b> nemozem
<a> why?
<b> zacina semester a este nemam okraje v zosite

Komentář: studenti...

18:05:34 <a> mmnt
18:05:51 <b> ok ;-)
18:40:08 <a> sem tu
22:02:19 <b> z5 :-D

Komentář: rychlovka?!

<plajda> fotr mi píše mejla :-D
<plajda> Lubíku přidej si mě na ICQ abych s tebou měl jak komunikovat když nemáš telefon posílam ti číslo
<plajda> a pošle mi svoje na telefon :-D

Komentář: otec =)

<a> Čau, jak si neska nebyl na výtvarce...
<b> No?
<a> Vybírali jsme si témata referátů a tys taky jeden dostal...
<b> Ježiš a jakej?
<a> Pointilismus
<b> No sakra, co to je??? Neser mě!!!
...
<a> Nazdar, vzpomínáš jak si měl minulej rok ten referát na Vv, žejo?
<b> No...?
<a> Tak dneska, jak si zase nebyl, tak se rozdávaly témata referátů...
<b> Ježiši, co mi vybrala?
<a> Informel
<b> Co je zas tohle?! Děláš si ze mě srandu!?
...
<a> Víš jak si nikdy nebyl na výtvarce když se rozdávaly témata?
<a> No tak dneska se zase rozdávaly...

Komentář: Notorický nechodič =)

<a> Jdu číst, konečně mám knížku Stmívání...
<b> a kde si jí sehnala? :-D
<a> pučila :-D
<b> kde?
<a> od Zuzky z naší třídy :-D
<b> a jak je tlustá
<a> tak akorát :-D špinavá blondýna se zvláštní ofinou, sedí v třetí lavici
<b> co? :-D
<b> ja myslel tu knížku :-D

<a> Třeba spolu skončíme na smrtelný posteli ;-)
<b> jééé, to sem si dycky přál :-D
<a> no vidíš, já to věděla :-) sme propojeni ;-)
<b> jééé :-D
<a> a LAN to není!
<b> škoda...

Komentář: njn, kámoška měla náladu :-D

<a> a jakou grafiku
<b> g force
<a> jakou přesně
<b> a myslim ze ati radeon

Komentář: holky...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.