Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<kuba321> #24312 + (311/459) −
<kuba321> <Quanti> tywe, clovek aby se sem bal neco psat
<kuba321> <Quanti> od ty doby co vim o lamer.cz ;)
<kuba321> Komentář: #czfree.net@czfree.net
<kori> jn
<kori> cau uz si s tebou nepisu
<kuba321> jasny
<kuba321> des na lamera
<kuba321> a to jako fakt

Komentář: holt lamer.cz

<ona> hej ses v televizi!!! :D
<on> cozeeee?
<ona> no Krakonos, ne?

<a> hej tyvole to musi bejt humus
<a> vis ze mrdka chutna podle toho co jsi sezral?
<b> jj
<b> vim to
<a> tak mi prijde nechutny ze to holka polyka, co dybych zral hovna?

Komentář: ;)))

<a> asi se se mnou kája nebavi :-(
<a> asi určitě :-(
<b> no to je strašný!
<a> já vim :-(
<b> twe... hádej proč se asi s tebou nebaví?
<a> já nevim, porad pls
<b> staré čínské přísloví: prdni a zaléz do kouta
<a> tqže sem moc otravovala a urcite i ted tebe tq to plomin no...
<b> no... víš malé děti mají pořád chut někoho prudit... a jak sem psala, tk steré čínské příslový praví: tož ivánku prtavý... sereš a už vypadni!
<a> aha diky za radu
<b> nemáš zač
<a> si moje jediná zachrana!
<b> a tky sou děti nechápavy! staré pro změnu arabské přísloví zní: ty nechápvé dítě, zahrabu tě do řitě!
<a> seš dobrá!

Komentář: Prostě malý nechápavý děti xD

<a> me uplad jede 50 KBIT
<b> jsi odstrihl vsechny lidi z ustredny ne?

Komentář: O2

<a> c: jo, mám windows 2000
<a> ale běhá to nikdy docela pomalu
<b> tak ti to půjde neboj :-) hele máš je originální?
<a> b: nevim jak to poznám,ale při nabíhání mi to píše Microsoft windows 2000 profesional

<ona> jsem hned?
<on> jestli jsi hned to ja jeste nevim :-)
<ona> dopr to melo byt jdem hned? :-D

Komentář: icq :-)

<a> Sráč kámo ale musím jít...
<b> LOL
<a> co?
<b> přečetl sis to po sobě?
<a> aj :-D
<a> ale už fakt musím tak caw
<b> jj tak já ti pak brknu na mobil jj?

Komentář: ach ty překlepy...

<a> Dneska se mi o tobe zdalo :)
<b> Sakra tak to uz jsi dalsi
<a> Ne tak jsem to nemyslela... Jeli jsme spolu ve vlaku ;-)
<b> Hmm a byl jsem alespon dobrej?

Komentář: Muži myslí jen na jedno xD

<a> a mami, dáš mi s sebou ňáký peníze?
<b> no nedám
<a> a za co mám asi tak jet?
<b> to mi je jedno, třeba za kašpárka

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.