Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> hm tovje chiba ja se cestinu ucit nemusim ja us ji umim :D lamo

<a> Cuss... hele vis jak s nama byla vcera v lucerne ta dcera třídní?
<b> jo ta kundička? :) Ještě ted mi stojí pero... škoda že nam nedala ICQ... :(
<a> a) Icq na ní už mám... b) podařilo se mi dostat se k jejím fotkám ve spodním prádle... a dokonce vím i to kam chodí na školu... :(
<a> slinty, slinty! jak jsi to získal???!!! Ty jsi u mě king! :)

Komentář: Že by google.com?

<a> Ahoj si tu?
<b> jo, jo, ale jdu pryč... :) :)
<a> a kam jdeš? :)
<b> odzdobyt stromeček... :)

Komentář: 27. 1. 09, Uklid v kanclu jedné IT složky v nejmenované firmě... :)

<a> OMG, počet voľných miest pre tvoje mozgové bunky prevláda celkovému počtu tvojich mozgových buniek.
<b> CO?

<ona> hele mě se teď stalo něco strašně divnýho!
<on> copak?
<ona> byla jsem na záchodě a říkala jsem si, tyjo tady to nějak hezky voní, jako by někdo vařil něco dobrýho, ale v kuchyni nic cítit nebylo a pak jsem si uvědomila, že tam byla asi před 5 minutama spolubydlící na velký

<a> jo táááák :-D no vždy je důvod proto se napít proto tu srkám čajíček... moravskej se slivovicí :-D
<b> alkoholiku :-D
<a> já ne já jsem jen nemocnej tak se léčím lidovou medicínou
<b> zápal švindlu chceš vypálit 60% alkoholem jo
<a> a navíc med je drahej
<a> nn 70% je to domácí
<b> brrr bléé slivovice
<a> no jo ale je mi krásný teploučko :)

<iwo> A vůbec, ten jabber strašně zdržuje, nemůžu v klidu brouzdat po netu

Komentář: 2 roky mel net a zadny komunikacni protokol...

<imAge> Mě právě naprosto rozsekala mladá...
<imAge> Akorát sme dokončili oblíbený sportovní výkon ale mě se ještě nechtělo odpojovat...
<ACE77> ...a usnuls ne? :D
<imAge> No a ona se tak krásně usmála a s průmyslovým klidem pronesla "Nyní můžete zařízení bezpečně vyjmout" O.o
<ACE77> gratuluju, je nakažená IT-positive :D

Komentář: taky to nemusela říct tak drsně :)

<a> absolutne nechapu ty aplikace, v googlu jsou asi hrozni borci :D
<b> aby ne, chtej dobit svej :-D
<b> dobyt
<a> dobyt a pak dobit :D
<b> tjn
<b> a nebude to Země koule ale Google koule

Komentář: Zalozil jsem si dalsi ucet na Google a koukam na aplikace, kamarad to komentuje...

<a> ty si trdlo :P jit ven bez mobilu je jako zapomnet si trenky... muze to byt pohodlne, ale vzdycky muze nastat situace, kdy se ti to vymsti :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.