Nejlepší hlášky

<julius> www.lamer.cz
<Elis> a co to jeim????
<julius> se koukni ne
<Elis> a co já s tim???
<julius> deš tam :)
<Elis> já už sem tam byla !!!

<pureJoy> tywe se mi smazaly skoro vsecky ikonky z plochy i s hotkeyama
<pureJoy> proc? :<<
<pureJoy> kuaaaa :<<
<pureJoy> tohle fakt nechapu
<pat> i windows maji sve dny

Komentář: >.<

<Dennys> :-. - co to je?
<Qwerty> to je když tlačíš na záchodě
<Dennys> :D :D jezisi :D :D
<Qwerty> většinou mi lidi říkají bože

Komentář: bože :D

<Granko> 42
<Filip> WTF?
<Granko> TTF!!
<Filip> 42 nie je nejaký kód pre marihuanu a hulenie vo všeobecnosti? Alebo je to 420?
<Granko> 42 je odpoved na ultimatnu otazku
<Filip> 59.13
<Filip> To je otázka.
<Granko> ja ze "6*7=" je otazka
<Filip> Nie, to je škemr.
<Granko> co mas s tym skemrom??
<Granko> to zato, ze si stratil fajku, ze?
<Filip> Nie, to som vymyslel ešte pred tým. Šak ale haluzné slovo to je.
<Granko> ale no, je to za to, ze si stratil fajku, vsak
<Filip> Nie, to som vymyslel ešte pred tým. Šak ale haluzné slovo to je.
<Granko> pod si zahulit radsej
<Filip> Pôjdem.
<Granko> oki
<Granko> uz ides?
<Filip> Už som dohulil.
<Granko> ty si zo mna ujebavas, vsak?
<Filip> Odpoveď nájdeš, až keď zodpovieš tieto tri otázky: 1.) Kedy a kde schválili prvú ústavu USA? 2.) Ak dáš dva škemre do polévky, akej farby bude prclina?
<Filip> Tretia otázka je tajná.
<Granko> podla mna by uplne stacilo, keby napises "ano"
<Filip> Škemr.
<Granko> konecne odpoved, co ma uroven
<Filip> Škemr sa bude volať môj syn. Dcéra bude Prclina. Snáď sa im v škole nebudú smiať.
<Granko> nie.. kdeze, ako ta to mohlo vobec NAPADNUT pri takych elegantnych menach.. Horsie je, ze tvoje deti urcite nieco NAPADNE
<Filip> Počkať nie, môj syn sa bude volať Vifon! To ma napadlo počas Silvestra.
<Granko> a ubranil si sa?
<Granko> ocividne nie
<Filip> Nie, ale Šaňo nakladal za mňa.
<Filip> Šaňo je totiž Godzilla, máš to márne! Aj na to sme prišli počas Silvestra.
<Granko> podla mna..
<Granko> a to je vsetko, co som chcel napisat
<Filip> Chcel som ti na to povedať, že škemr, ale už je to trápne, tak poviem buxanto.
<Filip> Buxanto.
<Granko> eh..
<Granko> ehhhh
<Granko> (rychlo musim vymysliet nieco INTELigentne vtipne)
<Granko> WAF WAF
<Granko> (spravne Grano, to si vymyslel)

Komentář: dvaja fetaci...

<a> posli toto 20ludom....a dosštaneš od www.icq.com 10 novich smajlov stoja zato to ti vravím
<b> mam to vpici
<b> pouzivam QIP

Komentář: QIP powa xD

<a> jezis marja
<a> Kalousek je ministr financi
<a> boze boze
<b> no jo co nadelas
<a> atentat?

Komentář: politka

<a> Kámo! Tak jsem dneska ve škole vyhrál další kondom! :D
<b> Gratuluju! Už máš dva, takže si už v životě žádný nebudeš muset kupovat.
<a> Debile -,-

Komentář: Nejlepší kámoši :D

<ona> Ahojky, nedoučil by si mě tu matiku?
<on> a bereš prášky nebo musim vzít kondomy?

Komentář: musel jsem vzít kondom :((

<a> aaaaaaaaaaa nemam rad život... aaaaa
<b> copak?
<a> člověk je 2 roky bez ženský... no, a par měsíců na to co začne s jednou chodit, tak se vyhrnou ty ostatní... nasráááááát
<b> :D

<a> cus, hele vis ze <c> byl v sobotu na zachytce?
<b> hovno, fakt?
<a> jasny, mi to vcera vypravel. Prej zaplatil v baru,sel domu, ale cestou mu parkrat dal facku chodnik, tak se mu snazili pomoct nejaky lidi. Jenze oni jak ho tahli, tak si myslel ze ho chtej zmlatit, tak jednomu napalil primo na rypak. Pak si prej nic nepamatuje az do ty doby nez ho fyzlove vytahovali z auta pred zachytkou. No a on uz byl tak trosku strizlivej a ty chlapi ze zachytky ho vedli do toho pokoje a on se jich pta: "Kdyz se s vama poperu, budu to mit drazsi?" odpoved: "Samozrejme ze ne." no tak mu jednu napalil :D oni ho dokopali a privazali k posteli
<b> jezis to je debil :D

Komentář: <c> je proste idiot

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.