Nejlepší hlášky

<a> nevite, od kolika se v nasi republice muze volit?
<b> ja myslim ze od rana

<ona> no nic du si voho noho
<on> si voho i mezinoho, at ten tvuj kamo nema chlupo v hubo ]:->

Komentář: :D

<honza simek> potom co sem nazval počítač kokotem spadnul...

Komentář: :D

<a> mi neuveris co se mi stalo
<b> povidej
<a> sem sel domu a vidim na ulici holuba kterej byl tak pum metru obe me, tak napadlo po nem neco hodit. hledal sem na zemi nakej surt ale nic sem nenasel tak sem sah do kapsy a hodil po nem klice, jenze vo jak vzlital tak se mu za nohu zahakli moje klice... sem dost nasranej

Komentář: tak to poradne nasere...

<Krutak> ===== Otazka 35272/35540 =====
<Krutak> Ako sa skoncilo usilie husitov v rokoch 1428 - 1429 o zmocnenie sa Bratislavy ?
<Krutak> Tip: .........
<Dynax> 1:0
<Krutak> Tip: n........
<Dynax> v prodlouzeni

Komentář: #zabava@IRCnet

<A> Vona je zase superstar, no že se na to už nevyserou
<B> Kdyby ti 13ti letý pičky platily tak nehorázný prachy za SMSky, tak bys těch řad udělal taky třeba 50. sou to holt mediální mrdky.
<A> Ale jelikož to nejde do mé portmonky, tak se nestačím divit, že buddou další hvězdy typu Drda, Langerová nevyjímaje Issu a ostatní výtvoři :D
<B> nj, za 50 let, tady budem všichni superstar a bude se dělat soutěž: "největší superstar ze všech superstar, která má talent" :D

<a> a ty jsi... Jana?
<j4n1nk4> jak jsi na to přišel?
<j4n1nk4> pockej chvili
...
<j4n1nk4> aha, mám to v Profilu

<mrcos> 0te§án3k on-line.
<mrcos> Zabanoval sem mámu, zabanoval sem tátu, i děvečku s jetelem...

Komentář: novodobe pohadky pravitkujou

<Dashike> Míšo? piješ pivo?
<Drapi> co to je za otazku??? to je jako kdybych se te zeptal, jestli to dostavas kazdy mesic...
<Dashike> :-D

<a> jako já napsala do písemky vjecy... :-D
<b> wanastovi? :-D
<a> ne...
<a> prostě vjeci s tvrdym y...
<a> :-D
<b> aha :-D
<b> já myslel že myslíš že problém je v tom že se to nepíše s vje ale vě :-D
<a> :-D aha... tak to taky :-D :-D

Komentář: gymnazistka

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.