Nejlepší hlášky
<a> halo?
<b> co
<a> kdo tam
<b> teď fakt nemůžu
<b> sestra
<a> a se učí?
<b> ne hraje si s vojáčkama
<a> to fakt?
<b> no, teď slepuje nějaké hradby - z papíru
<a> a jsou tam i ty jeho dinosauři?
<b> jj
<b> ty si taky ještě hraješ s vojáčkama?
<a> nn, ale jako, já si furt říkam že je a trochu divnej
<b> jj, to máš pravdu
<b> je mu 14 chápeš to? tak velkej a hraje si s vojáčkama
<a> tak mu zadupni půlku armády
<b> on si postavil ze špejlí takoví hradby a strašně to píchá do nohou a má mezitim vojáčky
Komentář: pokec s kámošovou sestrou na Skypu
<a> hej vies co som jej napiisal?
<b> lol ja tu zaspaavam, skoro som padol zo stolicky :D
<a> omg ty si dobre nadrbany :D
<a> akoze sa roflim vies co som jej napiisal? :D
<a> halooooo
<a> si tam?
<a> omg...
Komentář: dalsie 4 hodiny bol online a neodpiisal :D :D potom som siel spat
<Žbluňkal> Hele Salve, dá se z internetu stáhnout zvukovka?
Komentář: I tací anti-talenti žijí mezi náma.
<a> dneska na praxi jsem byl za totálního vola
<a> ten debil učitel nám neukázal příkaz net use
<a> 2 hodiny jsem se s tím sral...
<b> hm, naši síť očividně dělal nějaký instalatér, podle toho, jak vypadá...
<b> někde se přihlašuješ do domény, někde na local, někde na síťového admina
<b> server u školníka v kumbálu
<b> ale aspoň tady nemám moc práce :)
<a> ku**a, já na té praxi zdechnu, pořád makám
<a> úžasný zážitek, měnit a čistit terminál, který je u pece na grafit
<a> přes větrák nešlo vidět
<b> hm, náš rack je shluk kablů, nejde poznat, co je switch a co router, klíč v zámku, spodek používaný jako šatní skříň :D
<a> máme spustitelný počítač s win 3.11!
<b> lol, jaké to je?
<b> takový kousek historie :)
<a> když jsem si k němu sedl, skoro jsem se zasmál nad turbem
<a> pustil jsem ho a lekl se, že nemám myš
<a> naběhl DOS, napsal jsem win
<a> chvíli na to hleděl
<a> a vypnul
Komentář: IT střední škola, praxe
<a> Miracle needed !
<b> A jak by měla vypadat?
<a> jako 8 kreditova ekonomie
<b> Miracle needed !
<c> Přečti jednou Holmana, něco z Borce a je to OK ;-)
<a> do stredy nvm nvm :D potrebuju 35 bodu z testu
<c> Miracle needed!
<a> panove ubec mi nepomahate :D
Komentář: 2 dny pred ekonomii na VSE
<a> Našiel som svoje životné poslanie!
<b> Vybirat popelnice a hledat plechovky, abys je mohl dat do sberu?
<a> Skoro
<b> Delat popelare?
<a> Nie, nie.
<a> Máme pokazený záchod a ...
<b> Nechci znat podrobnosti!
<ona> to je strašný...vůbec se k němu nehodim...jsem o tolik vyšší než *****
<on> tvoje problémy bych chtěl mít....teda kromě menstruace
<a> ti blbý výrobci snad šetří kde se dá..
<b> cože?
<a> dneska sem si koupil energeťák ne,tak ho načínám a já jak sem vždycky zvyklej urvat ten vrchní plíšek,aby mi tam nevadil ne,tak to chci urvat a vůbec to nešlo.Pokusil sem se zabrat a ono místo toho,aby upadl ten plíšek,kterej tam furt držel,tak se urval celej vršek tý plechovky,
<a> sem tam měl díru jak od dvoulitrovky..
<b> hodně věcí už není co dřív :-D
<Lu_Cy> www.facebook.com/... A všichni se přidat !! Povinně ! :D
* www.facebook.com/... Skupina - Fanclub <3 Lu_Cy & Mi_Šu_Le
<Zuzu> trochu narcisticke ne?
<Lu_Cy> někdo se tě neprosil o tvé komenty :D
<Zuzu> tebe nikdo neprosil o spam :))
<Lu_Cy> :D jsi směšná..Nezáviď
<Zuzu> Já?:D závidět?:D tobě?! není co ;)
<Lu_Cy> :D laskavě nevtírej :D nemusíš být všude !
<Zuzu> to ty chceš byt očividně všude ;))
<Mi_Šu_Le> Takhle s mojima holkama mluvit nebudes...I kdyz jsi to ty tak si to nenecham líbit fakt ne!...A fakt se tě nikdo neprosil at tu píšeš tak vodpal jo?! ;)
<Lu_Cy> :D aha :D jasně.. :D Proč mi tu píšeš ? :D kdo se tě o to prosil :D Vtěěěrko !
<Zuzu> Trapky :D
<Mi_Šu_Le> Z:Ou paní chytrá promluvila takhle si mluv s mamou doma a ne s náma !:-)
<Lu_Cy> Miško,bacha na narcisticke skupiny :D asi má ráda Narcis ... :D
<Zuzu> víš ...ja s vama mluvim uplně normalně..ale to víš pravda bolí!!:D takže vás chapu ;)
<Mi_Šu_Le> :D Narcis ! :D koupím ti jeden,chceš ?
<Zuzu> M:co tim chtěl básník říct?;)
<Mi_Šu_Le> že tu nemas psat ... Narcis a vtěrka :D doobrá kombinace :D
<Lu_Cy> No jo..Jde poznat,že všichni nejsou tak chytří jako jsem třeba já a Míša a prostě ani neví,jak se píše nacistické.. A jde vidět jak "víš" co to slovo znamená :D kráávo,poser se !
Komentář: Aneb FB a nacismus vs. narcismus :D ... nejde o překlep dohadování dalších 30 minut :D
<~a> Pozveme nekoho na kanal... A dame mu ban... Koho?
<~a> Pozveme nekoho na anal... A dame mu banan... Koho?