Oblíbené hlášky uživatele „Reiki“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> proc vy ajtaci jste vzdycky nas*ani, kdyz nekdo potrebuje poradit s pocitacem? :(
<b> Než odpovím... co bys dělala, kdyby ti každý den napsali 3 lidi a zeptali se tě kolik je 3+2?
<a> xD asi bych je zacala ignorovat... xDxD
<a> Pomuzes mi teda?
<a> Pavle???
<a> Jsi tu??

<a> To se mi zase něco povedlo dneska...
<a> asi před tejdnem se nám rozbila telka, tak mě fotřík pověřil ať jí dovezu do servisu. Dneska sem měl teprv docela čas, tak jsem jí teda odpojil a přenesl do auta. Váží nějakejch 25 kg takže si umíš představit co to bylo za akci, ze schodů jsem s ní málem hodil hubu. Taky jsem musel vzadu položit sedačky abych jí tam vůbec narval, no ale dejme tomu... Samozřejmě jsem jel do Hradce takže cesta půl hodiny. Přenášení z auta do krámu byla taky pohoda, lidi čuměli zajímavě jak jsem se pod ní klátil... Tak jim to tam teda dám, že po zapnutí se nic neděje. Maj mi zavolat až zjistí v čem je problém
<b> a...?
<a> Teď z fotra vypadlo že tam s ní byl už v úterý.

<a> No jo, babičky jsou ze starý školy, ty vstávaj brzo, aby vzbudily kohouta.

<a> Tak jak v nové práci? :)
<b> No neuveris, hned prvni zakaznik me odrovnal - pry v cele te jeho vesnici neni signal.
<b> Jedine misto, kde se to pry aspon trochu chyta, je na mistnim hrbitove nad hrobem nejake pani Vetriskove.
<b> Pry uz vypada jako nekrofil...

<a> co říkáte na tuhle kartu http://www.../asus-eah5870.htm Koupit či nekoupit?
<b> a nějaká alternativa?
<a> ukrást?

<a> Jestli mi jestě někdo zavolá že mu nejde Internet a ja sednu do auta a zjistim že má jen odpojenej modem, tak ho nechám nosit packety

<a> to je jak dyby ses ptal na odmocninu z milionu to se nikdy nedozvis!
<b> odmocina z milonu je tisic:D !

Komentář: vysoká matematika :)

<a> Takže Apple už vyrábí i tablety, jo?
<b> Tak to bude mít Zentiva tvrdou konkurenci.

<a> tak co žena? dobrý? všechno ok?
<b> nestěžuju si..
<b> mám to zakázaný :(

Komentář: radosti manželství :)

<a> hele dneska ve škole zářila tvoje ségra:D
<b> co zas vyvedla?!??
<a> víš jak se furt tahá s tou matonkou? tak dneska ve škole jí učitelka napomenula, ať pořád během hodiny nepije, že tím vyrušuje ostatní...
<a> a ona na to: promiňte paní profesorko, já za to nemůžu, že jsem taková pička.

Komentář: není pička jako pička:D

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.