Oblíbené hlášky uživatele „Svab666“

1 2 3 4 5 »

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

<a> Ahoj, jsi teď u nás v kanclu?
<b> Jo jo, kde se flákáš?
<a> Ale prosím tě, dělám pro šéfa nějakou trapnou prezentaci pro absolventy kurzu. Ale to teď neřeš. Potřebuju pomoc, nutně!
<b> S prezentací? Na to ti kašlu.
<a> Ne, už ji skoro mám. Mnohem důležitější. Počkej.
<a> Vidíš u mě v hrnku na stole propisky? Žluté s bílými kroužky? Musíš je co nejdůsledněji zničit. Spálit, zakopat nebo tak.
<b> Jop. Jsou to maskované rezervy heroinu? :D
<a> Ne, původně rafinované pasti na zloděje kancelářský potřeb. Teď nebezpečný důkazní materiál.
<b> Koho jsi zabil propiskou? :D
<a> Stalo se něco mnohem horšího. Ředitel právě vlastnoručně podepsal 80 certifikátů inkoustem, který do půl hodiny zmizí.
<b> Ty jseš magor... :D :D :D
<b> Počkat. Ty zvíře! Chceš tím naznačit, že jsem včera vrátil firmě XY úplně prázdný dotazník?!
<b> Zabiju tě!
<a> :D
<b> Balím zbylé propisky do bublinkové obálky a odesílám na ředitelství.
<b> Pod tvým jménem!

<tom> minule som si tak odlozil bicykel, aby som videl keby ho kradli
<steve> a?
<tom> videl som..

<a> mno tywoe
<a> byl jsem ted na letisti a v radiu pri ceste posloucham evropu 2
<a> zitra vystoupi v praze tokio hotel z cehoz je fanklub v cechach v sedmym nebi... o tom nám bude povidat v zitrejsi afterparty 13ti leta reditelka fanklubu tokio hotel
<a> já se málem vyboural jak sem se tlemil

<a> že som si chcel podať prihlášku na výšuk
<a> * výšku

<a> doc. Ing. Martin Mišút, CSc.
<b> to ked sa naucim robit s wordom, mozem si aj ja pisat pred meno .doc ?

<fed> :D
<fed> http://lamer.cz/quotes/random
<fed> ten druhej :D

<Karla> Flax si tu?
<Falx> Falx, nie flax
<Falx> počuj Klara už ma fakt serú ľudia ktorí nevedia 4 písmenká prečítať v správnom poradí
<Karla> Karla
<Falx> ...

Komentář: ...ale veď to bolo na 5!

<Anet> ‎Jak bys pojmenoval tu tyčku co je v lízátku?
<Jeek> Karel

<a> opravdu skvělej nápad zesílit všechno včetně zesilovače naplno a jako uvítací melodii dát výbuch, to se ti povedlo
<b> Copak, káknula sis? :-D
<a> Fakt brutálně jsem se lekla, ale abych to shrnula, tak mi dlužíš repráky, mamině dva talíře, které upustila a jelikož je od sousedů už dlouho ticho, tak jim dlužíš babku, pač to s ní asi seklo

1 2 3 4 5 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.