Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Kapitan“

<KIVI> do mesta je dovedena 8mbits linka, tzn. v spicke sa pohybuje rychlost medzi 1-3 mbits, mimo tento cas do 8mbits (samozrejme je to aktualne len pre tych, ktorych pocitace stihaju) zavisi ale aj od konkretnej adresy, pretoze nie je este vsade 5ghz technologia (aj ked sa postupne nasadzuje)
<romn> Ved to si ten email odnesiem k adresatovi skor peso nez takto. To je neskutocne pomale. Aj keby tych 8mbits to malo byt. Radsej mat dial-up na 50mbits aj ked prenos je vacsinou na 40-45mbits. Nemas skusenosti s javorovou ake to tam je?

Komentář: aj ja chcem taky dial-up!!!

<a> tyvole já sem debil
<a> já poslal kámošovi přání k svátku, je šimona
<a> pak mi došlo že se jmenuje jakub, a šimon je příjmení

Komentář: Jakub Šimon / Šimon Jakub...kdo si to má pamatovat

<a> Kua tyjo boli me kycel jaxvina
<b> Kdo Ti dal do huby? :D

Komentář: Tak jsou studenti znali biologie...

<a> dnes jsme obsali zapocet z filozofie, pohoda
<b> obsali?
<a> jo, obsali, nastesti nedavala pozor
<b> LOL

Komentář: Vida, nove sloveso, tak nevahejte a obisujte:)

<on> nespi, broučku
<ona> nespím, žeru :)
<on> tak žer, hlavně že nespíš :D

Komentář: něžná ženská dušička

<zbyshek_FR> PrL: umis s applem?
<PrL> jasne, funguje to urcite jak zenska, kdyz zmacknes, tak neco udela

Komentář: #brno@IRCnet

<hrb> včera sem řekl holce at se přebarvi
<tru> a proc? vzdy ma super blond vlasy
<hrb> nj ale ja si koupil černou bundu a ona mi k ní nejak neladi
<tru> lol
<hrb> problem je v tom, že ji ted vadi zas ji že neladi k svoji bunde
<tru> twe demence ty holky
<hrb> nj co nadělaš asi ji budu muset koupit novou bundu :/

Komentář: To asi nesládí

<nes> aj tak mi skapala a to som jej mal menit len vodu a zradlo davat
<nes> taka co to toleruje je kurva
<Pierre> omfg ja som to o korytnacke nejak prehliadol a ja ze hovoris o tvojej byvalej

Komentář: heh :))))

21:42 -!- Ladicek is now known as Ladicek|Onanie
22:10 -!- Ladicek|Onanie is now known as Ladicek

Komentář: Proste Ladicek:)

<Tonda> hej cool
<Tonda> mam super kalkulačku
<Tonda> připojim se přes ssh na jeden lin. server
<Tonda> tam spustim python
<Tonda> a mužu počítat

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.