Hlášky hodnocené kladně uživatelem „mako156“

<a> víš já u mé práce hned usnu
<b> a co děláš?
<a> na jatkách, počítám ovečky na příjmu.

Komentář: :-D

<a> tam je net zadaca na pokoju
<b> fakt??? théda se máte
<a> "INFORMACE DOMOVA MLÁDEŽE
<a> Domov mládeže se nachází v areálu školy Vrbova 1233, Praha 4
<a> Poplatek za ubytování: 1600,- Kč/měsíc
<a> Žáci jsou ubytováni ve třílůžkových pokojích, s koupelnami
<a> a WC na chodbách. Večerka ve 22:00 hodin. Stravování je zajištěno
<a> v jídelně školy (snídaně a večeře). Ubytovací kapacita cca 150 míst.
<a> Žáci mají možnost se na pokojích připojit k INTERNETU."
<b> machrujete s netem a hajzl máte na chodbě
<a> :D :D :D

Komentář: kdo ma jakej intr :)

<darkcraft> jak muze na tom skurvenem serveru bezet 3527 instanci apache?
<ntfs> darkcraft: najezd indianu

<dwbmb> mam spolubydlu z mostkovic, wilda, miluje jazz a ma linux
<red> nevedel jsem ze jsou v mostkovicich linuxáci... aspon si budete o čem mít večer povidat
<red> odpadne kazdodenní nudne se ptaní "co děláš"
<red> odpoved z obou stran bude dycky "kompiluji"
<dwbmb> jj zrovna kompiluje
<red> lol

<a> Normalne mi leze nakej brouk po monitoru.
<b> A co je na tom divnyho?
<a> Ze sem ho minutu zkousel shodit kurzorem...

<bübersson> a nebyla ti zima?
<čarodějka> nn, byla sem tam autem, takze ten kousek z auto do skoly a ze skoly do auta sem prezila, ale diky za optani... sem rada, ze nekomu zalezi na tom, jestli mi treba nahodou dopoledne nebyla zima... vis co, ted... az ted mam konecne pocit, ze v tomhle zmatenym a uspechanm svete nejsem sama... a ze i v tehle hekticke dobe existují hodní lidé, ktřeří nejsou v žádném případe sebestřední, nebo snad sobecky...
<bübersson> nemohla bys to trochu zkrátit??? se mi to nechce číst a nejseš jediná holka co mi tu píše...

Komentář: eště že existují hodní lidé

<BlackHole> Psal jsem si s ni docela dlouho
<BlackHole> Pak se me zeptala, jak nekoho na ICQ pridat do Ignore Listu
<BlackHole> Samozrejme, ze jsem ji poradil
<BlackHole> Pak uz jsme si nepsali...

<on> a proč nepoužíváš Firefox, je o hodně lepší, rychlejší, bezpečnější...
<ona> protože se mi nelíbí ta ikonka

Komentář: to je důvod!

<a> ja vim ze to sem nepatri, ale muze mi nekdo poradit proc mi kazdy video na youtube seka jako prase a co s tim delat nebo spis jak se toho zbavit?
<b> Máte příliš rychlý internet, váš grafický procesor evidentně nestíhá zobrazovat liché snímky. Pokud využíváte služby telekomu, kontaktujte technickou podporu a vyžadujte změnu připojení z (pro Vás nevhodného) ADSL na dial-up. Problémy ihned zmizí.
<a> diky moc!!!

Komentář: Dobrá rada nad zlato

<pools> mas pevnou ip? ;)
<dum8d0g> jako skala

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.