Hlášky hodnocené kladně uživatelem „bumbik“

<a> Dneska se mě mamka ptala, do kolika sme včera hráli.
<a> Tak sem jí řekl že do půlnoci :D
<b> hehe, ještě že se nezeptala do kolika jsme hráli dneska ;)

Komentář: CSka až do rána :)

<a> ty samoobsluzny pokladny v tescu jsou celkem fajn :)
<b> Copak, už se ti něco podařilo propašovat? :P
<a> to ne, ale aspon kdyz clovek plati 5 rohliku tisicovkou, tak na nej nikdo necumi jak na vola

<a> Čau, sehnal sem luxusní Job
<b> Povídej :D
<a> Rozvážka jídla z obchodaku lidem domu po Praze.. Nastupuju v pondělí :)
<b> Počkej, diť ty, ale nemáš řidičák ne?
<a> Kurva

<Marie S.> AHOJ KUBÍKU, MÁM TAKOVÝ PROBLÉM.
<jimmy> Ahoj babi, sloupek nejvíc vlevo, třetí klávesa odspoda. Je naní napsáno Caps Lock.
<Marie S.> děkuji

Komentář: babička objevuje taje informatiky :)

<a> nic cloveka nenastve vic, nez kdyz hraje travian, stravi u toho tuny hodin, vrazi hromadu penez, a pak ho zlikviduje vlastni otec s jeho alianci

Komentář: Tak to dopada, kdyz otec a syn hraji stejnou hru...

<a> Zdar, tak jak je v Londýně?
<b> nic moc
<a> Proč?
<b> protože jsem v New Yorku

<a> No ty vole...tak si takhle jedu trolejem hezky domu ze skoly a premyslim na koho ja mam narozky. Tak vzpominam, ze je mam 14. kvetna a to je na Boniface...tak jedu dal a najednou premyslim na koho ja mam vlastne svatek?? Tak nad tim dumam a furt nemuzu na nic prijit...tak dorazim domu, kouknu do kalendare, hledam...a najednou koukam - ja mam svatek na SEBE!! :-D

<a> <b> daj mi pls cislo na <c>
<b> ok, pockaj
<b> )()#!@#$%^
<a> wtf?
<b> sorry, anglicka klavesnica :]

<a> tak jsem zjistil, že ta moje je nymfa
<b> co to je? to je něco jako siréna?

<A> Víš co je prdel?:D
<B> Ne, povidej :D
<A> itní nebo též anální otvor (lat. anus, též kruh, řiť, vulg. anál) je vyústění konečného oddílu trávicí soustavy (konečníku) na povrch těla.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.