Hlášky hodnocené kladně uživatelem „pulsi“

<Rooobertt> Víte jakou mám práci??? Jsem policista
<veena.cz> Rooobertt: to sem zapadneš, samej čůrák :)

Komentář: Xchat :))

<a> ahoj :)
<b> hoj
<a> Včera to bylo hezký :) půjdem zase?
<b> Prosim?
<a> Kdo jsi?
<b> ***** *****(pozn. Mamka)
<a> aha
<b> já jí zavolám
...
<a> ahoooooj :)
<b> čáááu
<a> :-* Moc tě miluju lásko
<a> Půjdeš téda zítra do ****?
<b> Kdo jsi? (pozn. 1 sestra)
<a> A kdo ty?
...
<b> jaaj sry byla tu segra
<a> :-* čau lásko
<b> lasko?
<a> Kdo jsi?
<b> A****
<a> A kde je I***?
<b> Ta je už od rana v plzni

Komentář: Není nad společné pc...

<a> tve tedka du poprve o prazdninach na kalbu se svoji mladou
<b> neblbni
<b> si nemuzes tak uzit :-)
<a> coz znamena ze budu muset vynechat vsechny historky o zenskych co sem mel pres prazdniny :)
<b> to rikam :-)
<a> a pro jistotu i vsechny historky zacinajici vetou: To sme se zase jednou strasne ozrali
<a> co ja tam budu kurva delat? :O

<a> jsme spolu a doufám že budeme spolu ne?
<b> takže...my spolu jako...
<a> no.. ?
<b> chodíme?
<a> no... ?
<b> ?
<a> no já taky nevim
<a> proto se ptám ;)
<b> já se ptám
<a> takže jo :)
<b> !!!
<b> jo
<b> jo?
<a> jo ;)
<b> tak ano :)
<a> :-*

Komentář: jsme to ale děti :D (16 oběma)

<a> fascnuje me zenska logika
<a> mama vari
<a> tak se ptam
<a> "za jak dlouho to bude?" ona ukaze na hrnec a rekne "knedliky"

<darkcraft> Uz se tesim az te budu osahavat :)
<Paya> nebudes ;)
<Paya> mam pas cudnosti
<darkcraft> mam svarecku :)

Komentář: Poradime si se sebevetsima prekazkama

<Sebastian> Zdarec... to mi nebudes verit
<Oromis> copak?
<Sebastian> Normálně přijdu v noci z práce, v celym bytě tma, že nevidím na krok... tak už rovnou mířík po tmě do postele chrnět
<Sebastian> Tak tam tak lezu a najednou šáhnu na něco chlupatýho... Si říkám, že to je pes, tak pěkně a zvesela to drbu dál.
<Sebastian> Jenže, za chvilku se to začne hejbat a slyším otcův hlas, proč ho budím a co blbnu.
<Oromis> LOOL
<Sebastian> Ty vole, prišel totiž domů a zapad mi napitej do mojí postele. A já ho tam pak drbu v noci za uchem jak nějakou čubu... =D

Komentář: Trapas =D

<On> hele sem se te chtel zeptat kdyz ses verici chodiz v nedeli do kostela???
<Ona> jo
<On> no a co tam delas??? detajlne pls
<Ona> přijdu, pokřižuju se, půjčím si zpěvník, pokloním se oltáři, sednu do lavice, pokřižuju se, kleknu, modlím se, skončím, sednu si, koukám po kostele, vstanu, zpívám, modlím se, sednu, poslouchám, zpívám, poslouchám, zpívám, stoupnu, pokřižuju se, poslouchám, sednu, poslouchám, stoupnu, zpívám, modlím se, sednu, zpívám, dám peníze, kleknu, modlím se, stoupnu modlím se, zpívám, kleknu, modlím se, zpívám, poslouchám, stoupnu, pokřižuju se, zpívám, sednu, pokřižuju se, odejdu z lavice, pokloním se oltáři, vrátím zpěvník, pokřižuju se, odcházím...
<On> ty vole :D to mas misto telocviku ne

Komentář: ...někdo chodí do fitka, jinej do posilovny...

<a> kolikrat jsi PC musel cistit kompresorem (stlacenym vzduchem), aby se u nej vubec dal vydelat disk? ;-)

<filda2003> ja jednou nasel pod posteli porno povidky
<GorrGrimWolf> Ty byly moje, ja je obcas pisu :D
<GorrGrimWolf> Vetsinou jsou dost odvazny...
<GorrGrimWolf> Typu...
<GorrGrimWolf> "Ma ruka se pomalu presouvala k jeji a ja citil teplo jeji dlane. Bylo to porve co jsem drzel holku za ruku, jeji prsty se dotykal mych a ja nevedel co delat, tak jsem se potil jako prase ze strachu ze to zeseru"

Komentář: hardcore p0rn

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.