Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Miss_Amazing“

<Cosby> Česko má osmnáctou krávu s BSE Koho tim mysli? ;)
<wudy> tady v PR vubec nevidim ven :)
<_-^9^-_> cosby oni nasly silvinku?:)
<Silvinka> Cosby to budou ty moje vysledky z toho vyteru v krku :(

Komentář: ... a uz se nasla ;-) #Morava@IRCnet

<gluon> Prijde programator do nebe a dobyva se na nebeskou branu. Svaty Petr ho nechce pustit dovnitr. Kdyz se ubohy programator domaha vysvetleni, prijde Jezis, zacne ho mlatit Bibli po hlave a krici: "RTFM, RTFM!"

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<txc> byla jednou jedna krabicka. vypadal jako obycejna krabicka od zapalek, ale nebyla to obycejna krabicka od zapalek.
<txc> nebyla v ni totiz ani jedna zapalka
<txc> v krabicce od zapalek, ktera nebyla vubec obycejnou krabickou od zapalek
<txc> mel termix schovany huleni
<txc> a ted by ho dopice zajimalo, kde ta zasrana krabice je???

<isnotgood> jak se do /dev/null vola, tak se z /dev/zero ozyva...husta hlaska...

Komentář: #penguin.cz@IRCnet

<Plnt> nj, linuxaci vymrou hlady..
<Plnt> zato windowsaci na infarkt z tech chybovejch hlasek

Komentář: czfree.net

<vice> Ceska vlada dnes oznamila, ze meni statni znak ze lva na kondom, nebot takovy symbol mnohem presneji vyjadruje politiku vlady. Kondom se stejne jako inflace dokaze rozpinat, brzdi produkci, nici dalsi generace, chrani curaky a dava cloveku pocit bezpeci, zatimco je jeban

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<pepca> bude neco s tim filmem ?
<disposable> pepca: nebude. i'm sorry. ale mozeme ist do kina :)
<pepca> disposable: achjoo
<disposable> pepca: to jepovzdych? no pozri. ja tiez niesom nadseny ze si ceska :)
* pepca is he, not she
* disposable ide blut.
* disposable jde zvracet

<Liskni_si> cece
<Liskni_si> mam takovoudivnou chut
<Liskni_si> ze si pudu vycistit zuby
<Liskni_si> a oholim se
<Liskni_si> nevim proc

Komentář: #nomi@irc.nomi.cz

<dzoe> grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
<dzoe> dzoe: cos mel k snidani?
<dzoe> dzoe: paralen
<dzoe> dzoe: a co k svacine
<dzoe> dzoe: tabletu na traveni
<dzoe> dzoe: aha, a co si das k obedu
<dzoe> dzoe: dobre ulezelej celaskon s jogurtem
<ailas> obrou chut :)
<drak> ty vole to je chut ten je snad tehotnej :)

Komentář: #penguin.cz@IRCnet

<Scr47chy> tyve tak tohle uz je lenost, misto toho abych se nahnul metr dopredu a zavrel vokno si obliknu mikinu...

Komentář: werehub

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.