Hlášky hodnocené kladně uživatelem „DeadLine“

<jkufner> jako novej :)
<jkufner> teda thinkpady maji uplne vychytany panty
<jkufner> misto toho aby se povolovali, tak se zanaseji bordelem a drzi cim dal tim pevnejs

Komentář: notebooky od IBM starnou do krasy ;)

<a> problem, jako neodpovida mi průzkumník
<CAMOSSka> tak se s nim nebav

<a> Ses tu???? Potrebuju pomoct!
<b> No co je?
<a> Kamosi znaji moje heslo a iq.
<b> tj zly...
<a> *heslo na icq

<ondraster> boze, co sem komu provedl?
-!- Nick buh is already in use
<ondraster> hmm, Nick buh is already in use
<ondraster> a pak ze buh neexistuje :)

23:26 <a> už si dokompiloval?
06:52 <b> už jsem dokompiloval

Komentář: Kouzlo Gentoo ;)

<On> hele sem se te chtel zeptat kdyz ses verici chodiz v nedeli do kostela???
<Ona> jo
<On> no a co tam delas??? detajlne pls
<Ona> přijdu, pokřižuju se, půjčím si zpěvník, pokloním se oltáři, sednu do lavice, pokřižuju se, kleknu, modlím se, skončím, sednu si, koukám po kostele, vstanu, zpívám, modlím se, sednu, poslouchám, zpívám, poslouchám, zpívám, stoupnu, pokřižuju se, poslouchám, sednu, poslouchám, stoupnu, zpívám, modlím se, sednu, zpívám, dám peníze, kleknu, modlím se, stoupnu modlím se, zpívám, kleknu, modlím se, zpívám, poslouchám, stoupnu, pokřižuju se, zpívám, sednu, pokřižuju se, odejdu z lavice, pokloním se oltáři, vrátím zpěvník, pokřižuju se, odcházím...
<On> ty vole :D to mas misto telocviku ne

Komentář: ...někdo chodí do fitka, jinej do posilovny...

<filda2003> ja jednou nasel pod posteli porno povidky
<GorrGrimWolf> Ty byly moje, ja je obcas pisu :D
<GorrGrimWolf> Vetsinou jsou dost odvazny...
<GorrGrimWolf> Typu...
<GorrGrimWolf> "Ma ruka se pomalu presouvala k jeji a ja citil teplo jeji dlane. Bylo to porve co jsem drzel holku za ruku, jeji prsty se dotykal mych a ja nevedel co delat, tak jsem se potil jako prase ze strachu ze to zeseru"

Komentář: hardcore p0rn

<a> ty voe, kolem toho filmu Simpsonů je pěknej humbuk
<b> A čet si ty komentáře na Novinkách.cz?
<a> ne, co tam je?
<b> No, řek bych to tak, že lamer má konkurenci. Takhle sem se už dlouho nenasmál.
<a> povídej
<b> TOP 3: Jeden tam prosí, ať mu ten film pošlou přes mail.
<b> TOP 2: Další to chce stahovat přes icq, a když se ho ptaj na jeho icq, tak píše, že má 5.1
<b> TOP 1: Ale největší borec píše, že to sathuje přes torrent, ale teď je tam moc lidí, takže to de strašně pomalu. :-)
<a> To poslední sem nepochopil
<b> To je sdílení souborů. Čím víc lidí tam je, tím to je rychlejší...

Komentář: Simpsons rule

<John Sobik> Huestone, máš problém, jestli se neozveš.

<M41K> prosímtě - chcu se zeptat - když nahráváš ten track - potřebuješ na zpěv mikrofon? nebo stačí to zazpívat do repráku

Komentář: fakt to myslel vazne!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.