Hlášky hodnocené kladně uživatelem „sark“

<a> Sakra. Za prvé: Keď dopozerám P-éčko tak treba vypnuť okno. Skoro to mama našla :(
<Mama> za druhé: Nepísať o tom svojej mame ;)

Komentář: blbý deň...

<a> PROMIN,ALE NEMŮŽU TO PŘETRHNOUT. STŘEL TENTO ŠÍP DO 6 LIDÍ A BUDE TI PATŘIT OSOBA, KTERÁ TI LEŽÍ V TVOJIM SRDCI, JESTLI TENTO ŘETĚZ PŘETRHNEŠ, ZTRATÍŠ LÁSKU NAVŽDY!!!!! Dnes večer o půlnoci si tvoje láska uvědomí, že Tě miluje, zítra Tě čeká šok budeš překvapený(á)!!!!! Nepřetrhni tento řetěz, jestli jo čeká tě 10 roků neštěstí..... pošli tento řetěz 15 lidem do 10 min. od přečtení.
<b> Už jsem byl 100x mrtvej, 2 500 lásek mě opustilo, a budu mít 325 let smůlu... Může to bejt ještě horší?

Komentář: že je to ještě baví...

<učitel> To jsi mě překvapil v tom emailu, když si mi začal hned tykat. Kdybych byl mstivý tak už u mě nemáš šanci dostat za 1.
<žák> Promiň

Komentář: Promiňte :D

<a> mám 16 let, můžu mýt yamahu tdr, objem 125ccm?
<b> ano, samozřejmě, ale můžeš umývat i silnější motorky
<c> a jestli máš čas, tak mě můžeš umýt i moje BMW 525i :D

<a> mam nervy, kazde rano zvracim mam strach ze jsem tehotna :[
<b> has quit
<c> has quit
<d> has quit
<e> doufam ze pouzivaji jednu wifi a vypadl jim net jinak o tobe budu mit spatne mineni.

Komentář: wifi stejnou nemaj ale zajmy ano

<a> Znám jeden moc hezkej obrázek.
<b> Link?
<a> C:/Documents and Settings/a/Dokumenty/Obrázky/krajinka.jpg

<a> zdar šéfe, máš matfyz tabulky?
<b> čest, no mam
<a> bomba, mrkni se mi kolik je A na třeí plus B na třetí prosimtě
<b> hned to bude ;-)
<b> tak jsou to dvě vteřiny
<a> :-D

Komentář: to je vůl :-D

<a> Já, když něco nepotřebuji, tak to zanesu charitě, člověk má pak dobrý pocit, že někomu pomohl, a ten je k nezaplacení.
<b> A kam konkrétně to nosíš?
<a> Do popelnice, ti potřební si to pak sami vytahují.

15:42 < a_jrd_> dopici, platim si za energie, vodu, odpadky a daka kokotna firma mi posle fakturu na dalsich 230eur zato ze udrzuju vodny level tak aby nezatopilo cely holland
15:42 < a_jrd_> sak ja ich jebem kokotov nech prestanu cerpat, za 230eur si kupim motorovy cln

<a> Tak jsem se díval po té dovolené a konečně našel něco ne úplně blbýho a za únosnou cenu
<b> Tak kam jedeme?
<a> Nikam, to byla cena za psa...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.