Hlášky hodnocené kladně uživatelem „noonick“

<SHato> facebook.com/username
<Paul Rockseek> facebook.com/userunatebe
<Voy-tech> facebook.com/usernanej

<ona> nechces kotatko?nase kocka bude rodit asi za tyden
<on> ani ne hele,ale zeptam se souseda jestli by nejaky nechtel
<ona> on ma rad kocky?
<on> nevim,ale ma krajtu, mozna by je zpracovala

<Sid> :-Duž víš, co je ráfek?
<Hei> příšlušník Royal Air Force menší než 150 cm!

<a> tak me visty zase prekvapily vyskocila me nabidka reseni problemu kliknu na to a tam "k vasemu jazyku neni dostupna zadna aktualizace.!NOVINKA"

<a> Fíča vole, test dám, řeknu jí první otázku, druhou otázku, doplňující první, doplňující druhou, třetí jsem nevěděl. Načež prohlásila, že to, co jsem jí řekl, by jí mohlo povědět kdokoliv jinej a nedala mi to. Mě šlehne...
<b> Příště jí neříkej otázky, ale odpovědi. To zabírá ;))

<a> Poraď mi. Jak mám dostat ze starýho kompu do noťasu 120 hodin hudby v MPtrojkáh, když ten komp nemá ani USBčko ani síťovou kartu ani vypalovačku...
<b> Přezpívej si je :-D

Komentář: ...to je snad jediná možnost :-D

14:01 <ona> Já se ti moc omlouvám. Udělala jsem chybu :(
14:23 <on> omluvama to nespravis
14:25 <ona> Takže dneska nepřijedeš?
14:45 <on> ty ses zblaznila. po tom vsem cos udelala????
14:46 <ona> Byli bysme doma sami...
14:46 <on> v kolik muzu prijet?

Komentář: Tradiční vztahy mezi mužem a ženou :) sledujte časy :)

<a> co to je tam venku?
<b> to je svět...

<a> PORAĎTE NĚKDO!!! mám tu soubor, co se tváří jako OMG ( jestli to vůbec existuje) a nejde v ničem přehrát. kdysi šel ve win media player, ale ted už ani to ne...:/
<a> přípdně jestli z toho jde nějak udělat avi
<b> na OMG zkus jedině WTF Player :-)

Komentář: OGM...

<a> můj táta umí 2 jídla
<b> JAKE??
<a> uvařit špagety a objednat pizzu

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.