Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Botis“

<strejda.f> Prosim kdo ma zahadu blair witch, zapnete si pocitac

Komentář: Vynatek z jednoho hubu na DC :)

<a> Cau
<b> Cus... Jak je?
<a> Huste... :D
<b> Jak to?
<a> Ty na ICQ nekoktas... xD

<choze> a má mě ráda, včera mi to řekla
<de> užs ji omrdal?
<choze> vole já ji mám taky rád, jako hodně rád
<de> užs ji omrdal?
<choze> nechci ji jen tak omrdat... to je láska je to hezký takhle
<de> užs ji omrdal?
<choze> ty seš normální kokot, seru na tebe, du čumět na telku
<de> tak jo, já valím, volá mě sestra
<choze> a užs ji omrdal?

Komentář: láska je láska :D

<casper> jsem prave dostal peknou mrdu
<casper> byl jsem na zachode a umyl jsem si ruce, jenze tam nemame rucniky, tak jsem sel do kuchynky
<casper> a nesvitilo tam svetlo. no a na miste, kde ma 99% inteligeligentne smyslejicich lidi vypinac, my mame zasuvku.
<casper> takze jsem tam hmatnul a ted nesviti svetlo v celym baraku... du to nahodit...
<casper> mam pocit ze mi ruku osoulozil traktor...

Komentář: posledni zhasina :)

<Baghar> fotrik narazil na fotky na rajceti
<Baghar> hej tyvole... prej u vecere... normalne sme se bavili o necem... a najednou z niceho nic povida... hele kdo je to ta holka jak se s ni libas na tech fotkach? :D :D
<wRaith> kterou myslel? :D
<Baghar> no to sem se ho taky zeptal :D
<Baghar> maminka se malem udusila soustem co prave kousala :D
<wRaith> a co ty na to?
<Baghar> no nic...
<Baghar> zamluvil to bracha... on prej... nojo, on se liba i s klukama :D

<a> To byl zase den. Jedna nejmenovana od nas ze tridy mela prelozit na hodine anglickeho jazyka nejakej clanek. Kdyz neprelozila ani jednu vetu, zacala se vymlouvat, ze tam jsou samy cizi slova...

Komentář: Ctvrty rocnik gymnazia

<a> tak jsem byl s mladou o vikendu na chate
<a> a vubec nic mi nechybelo :-)
<b> ja s moji chatuju kazdy den
<a> blbe, myslel sem na nasi chalupe
<b> coze? vy tam mate wifinu?

Komentář: IT deformace

<ona> neznasam vsetkych chlapov... nemusite znasat menstruacne bolesti!
<on> pomozem ti sa ich zbavit na 9 mesiacov? ;-)
<ona> neznasam vsetkych chlapov... nemusite znasat menstruacne a porodne bolesti!

Komentář: proti tomu uz tazko bojovat :-)

<a> Otázka na chlapov: Stáva/stalo sa vám, že po nadmernom požití alkoholických nápojov vám nefunguje/nefungoval váš najlepší kamarát? :D
<b> Jak spolu souvisí obsah alkoholu v krvi a fungování počítace?

<a> Čau, hele mám prosbu - potřebuju generátor náhodných čísel - nemáš něco?
<b> 22

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.