Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Hroner“

« 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »

<a> prosímtě potřeboval bych pomoct s matikou..
<b> 7
<a> ha ha.. ne vážně, začali jsme brát limity, vim že je umíš..
<a> limita pro x->nekonecno z (14x^2-5x+52)/(2x^2+2)
<a> nějak nevim jak to zkrátit..
<b> 7
<a> hm tak fakt díky..
* a se obrátil na <c> ..
<a> čus, prosímtě <b> mi není schopnej pomoct, zvládáš limity?
<c> no snad jo, povídej
<a> limita pro x->nekonecno z (14x^2-5x+52)/(2x^2+2)
<c> 7
<a> jděte do prdele!

Komentář: Pro ty co si to nespočtou - vážně to 7 je.. ^^

<on> Co děláš večer?
<ona> Úkol.
<on> Z čeho?
<ona> Matiky.
<on> Škoda, chtěl jsem tě pozvat do kina.
<ona> Tak pozvi.
<on> Šla bys se mnou do kina?
<ona> Nemůžu.
<on> Proč?
<ona> Protože musím udělat úkol z matiky.

Komentář: ženská logika

<zakaznik> dobry den nefunguje mi internet, som v bratislave v starom meste
<operator> nemame hlasene ziadne poruchy, ale overim to.
<operator> hmm
<operator> no, ako to tak overujem tak net nejde ani mne. a to som v ziline, takze to bude asi väcsi problem

Komentář: slovensky telekom...

<Ona> Lásko, miluji Tě!!!!!!!
<> Cos provedla???
<Ona> Có? Já jen, že mi nic pěkného nenapíšeš.. Tak píšu já
<> Tak to já tebe taky :-*
<Ona> No proto xD

Komentář: Po několika letech manželství to prostě přišlo podezřelé!!!

<a> ted pred domem stoji cerna dodavka s napisem NSA
<a> si rikam co to je
<a> vyjede zpoza slupu a tam Knihy ANSA

<a> Na zkoušku je povoleno přinést jen vlastní ručně psaný tahák formátu A4 to mám ako chápať ?
<b> Že si zoberieš formát A4 a ručne! (áno, je to v dnešnej dobe neskutočne barbarské uchylovať sa k takýmto riešeniam) si doňho napíš čo len chceš. Ideálne správy ako "Ty to zvládneš " "To predsa vieš!" atp.
<c> Prý je dovoleno jen runové písmo a psát brkem a krví!
<d> Krví jednorožce, doufám, nic jiného zásadně nepoužívám
<b> Hlavne brko musí byť z páva, ktorého si obetoval C'thulhulovi za splnu mesiaca v kaukazkých horách. Inak ťa ani nepustia na písomku...
<e> Takže chcete říct, že to pižmo samce patagonského dikobraza jsem si objednal zbytečně? Kde teď seženu krev jednorožce... když jsem podal inzerát, že se mi můj jednorožec ztratil tak se mi nikdo neozval, čekal jsem na konci duhy jak ocas a nikdo :(
<f> To otvírají nový obor Čar a kouzel, anebo jsem si spletl školu ?

Komentář: Diskuze jedné studijní skupiny MUNI.

<a> odvsadial na mna skacu lakave a vyhodne ponuky, zeny so mnou (podla usmevu, sudim) chcu flirtovat, snad tri krat som vyhral miliony a neustale som ten stastlivec ktory klikne na stranku milionty krat a uz mu domov nesu nove playko alebo notas
<b> testujes novy druh drogy?
<a> odinstaloval som AdBlock

<A> Zdar kde je u nas v okoli nejblizsi spermobanka ?
<B> beres ty vase nejak vazne, kdyz ti rekli at si zkusis, jake to je delat rukama

<ona> mohla bych za tebou v pátek přijet ?
<on> jasně, budu rád :)
<ona> a můžu zůstat přez noc ?
<on> určitě mohla, těšim se
<ona> to je skvělý, taky se těšim !! <3
<on> ale měl bych k tomu pátku jednu důležitou otázku...
<ona> ano? co ?
<ona> aha! no mohla bych uvařit guláš nebo čínu

Komentář: posun priorit

<ekonomická sekce> Vážení,je možné, že do Vaší služební schránky obdržíte mail, jehož znění je níže. Jedná se o podvodný email! Prosím nereagujte na něj v žádném případě a smažte jej kombinací kláves SHIT + DELETE. Děkuji
<ekonomická sekce> Vážení,v předchozím mailu jsem Vás upozornil na podvodný email a na způsob, jak jej odstranit. Došlo ovšem mezi mou klávesnicí a židlí k drobné chybce.Pokud byste hledali klávesu SHIT na své klávesnici, tak vězte, že tam skutečně není. Správná kombinace pro smazání emailu je SHIFT + DELETE.

Komentář: A hned je pondělí veselejší:-)

« 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.