Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Qweerty“

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

<Kry5n4> hele neni nad logicky status: "nejsem tu! nepiste hned se ozvu jak prijdu"
<Kry5n4> xDD
<Kaniball> co za cypa to ma?
<Kry5n4> podivej se na tvou drahou polovicku kurwa :D

Komentář: Kdyz si neprecte status sve slecny:)

<blami> tyve docela se bojim
<blami> soused ted naklada nejakej cernej pytel do dodavky

Komentář: Muj soused zabijak

<janys> Bracha se vratil z kalby na chate
<janys> V prekvapive zachovalem stavu
<janys> Dycha.

Komentář: 1. 1. 2007

<zetes> no nic budu muset jit...
<helkon> uz ? proc
<zetes> mamka rika ze se mi tu uz nelibi :D

Komentář: mamnika vzdycky vsechno vi xD

<zetes> kdybys nekdy chtel taxe mrkni na mejla
<trancelius> mail žádnej není
<trancelius> centrum je jak česká pošta
<trancelius> "dnes podáte, zítra doručíme"

Komentář: kazdej ma svuj nazor (c:

<zbyshek_FR> PrL: umis s applem?
<PrL> jasne, funguje to urcite jak zenska, kdyz zmacknes, tak neco udela

Komentář: #brno@IRCnet

<a> hmmm.... ja nevim... posledni dobou mam pocit, ze i vlastni rodice mi uz moc nerozumi;-) ve 4 letech jsem dopis jeziskovi malovala, protoze jsem tem pismenkum jeste moc nerozumela... ted musim jeziskovi poslat odkza na web, protoze jezisek ma problem rozumet tem pismenkum, co mu rikam (no, nebo je snad HDD WDC RE 320 GB 8MB nesrozumitelne? ;-))
<b> já bych to rodičům taky to radši neřikal, aby si nemysleli že jim nadávám...nebo mi mě zajímalo, co bych pod ten stromek potom dostal:-)

Komentář: vanoce informatiku...

<KIIV> hadej co chci koupit tobe
<Nency> kucharku?:.)
<KIIV> pridej
<Nency> kuchare?:-)
<KIIV> aha tak uber ;)

Komentář: smlouvani o vanocnich darcich

<a> A jednou se mi zdálo že jsem krásná blondýnka v džínových kraťasech a znásilňuje mě smradlavý řidič kamionu v Texasu

<phoeniks> si linuxovy admin, je jasne, ze sa sprchujes iba, ked ma prist dievca alebo novy kernel

Komentář: Ten chlapec ma pozna ako vlastne ponozky :)

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.