Hlášky hodnocené kladně uživatelem „LuciRoo“

« 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »

<a> tady je nějaký strašně divný prostředí, tydle koleje
<b> jak divný?
<a> minule tu byla nějaká velká akce, strašná spousta lidí, nějakej borec s amplionem (jak na pouti) a všichni zpívali Ktož sú boží bojovníci
<a> několik hodin furt dokola
<b> :D
<a> a dneska se tady měla koncert nějaká dechovková kapela a hráli titulní písničku ze Star Wars

<a> Hele, case, kterou jsi dal do té sestavy je dost hlučná, doufám že to zákazníkovi nebude vadit...
<b> Ty sis asi nevšiml pro koho ten PC je, co?
<a> Pro ten spolek neslyšících, ne?
<b> Přesně!
<a> Ajo, to mi nedošlo :-D Ale zase na druhou stranu, kdy jsem tam byl posledně servisovat, tak na dveřích měli cedulku: „Prosím klepejte“ :-D

<a> Díky bohu, že počítače vymysleli muži. Kdyby to byly ženy, tak binární soustavu reprezentují jedničky, nuly a "možná"

<a> Víš jak jsem ti řikal o tom firemním programu v angličtině, kterej šéf nechával u nějakýho "profíka" přeložit do češtiny?
<b> no?
<a> Tak nám dneska nainstalovali tu přeloženou verzy a to je teda něco :D Ten kdo to překládal snad nikdy neviděl počítač :D
<b> jakto? :D
<a> No hned při spuštění - "Pokračujte zmáčknutím klávesy vesmír"

Komentář: ..Press space to continue

<a> IT analýza: Jedna lidská buňka obsahuje 75 MB genetických informací. Jedna spermie má tedy 37,5 MB. V jednom mililitru spermatu je přibližně 100 milionu spermií. Při ejakulaci trvající v průměru 5 sekund se uvolní asi 2,25 ml spermatu. Výpočtem zjistíme, že datová propustnost mužského penisu je (37,5 M x 100 M x 2,25) / 5 = 1687,5 terabajtů za sekundu. Ve výsledku je tedy ženské vajíčko schopno odolávat DDoS útokům o objemu více než 1,5 petabajtů za sekundu a přitom propustí jen jediný datový paket. Tím pádem je to nejrobustnější hardwarový firewall na světě. Tento jeden paket, který firewall propustí, však shodí celý systém na devět měsíců.
<b> ale tam je nespravny predpoklad lebo 100M spermii sa nenasklada naraz okolo jedneho vajca :D ale len dajakych 70 az 100. takze to je len 37.5*100 ... 3750 MBs
<a> Nie je to tiez dost?
<b> mmmm, to hej :D to je 30 gigabit... ale taky lepsi server, napr. daaky chrbtovy DNS by to dal :D
<c> Packet of death.... alebo packet of life?
<d> povedal by som, ze zhodi, skor... exploitne... a v payloade je worm, ktory spravi klon systemu s tymi najlepsimi vlastnostami oboch systemov... ale imho by som prirovnal firewall tej veci (ktovie co to je) celkom hore (ten, ktory sa da lahko odrovnat etanolom) :)
<c> user friendly hosting? :-D
<d> ale inak riadny jumbo frame, ked si to tak predstavim :)
<c> ale tie vypadky 4 dni do mesiaca su neospravedlnitelne
<c> Ale inac ked nad tym uvazujem, neni to ziadny firewall, vsak nicomu neodola... zhodi ho hned prvy paket co pride aj keby prisiel sam. Vlastne je to dost napicu firewall :-D
<a> Housekeeping...
<d> Periodical Maintenance of System?
<d> to je imo utok skor priamo na sockety... triezvy firewall (znova to hore) ma prisne pravidla a rejectne kazdy pokus o utok na hocijaku sluzbu, napriklad aj oblubenu sluzbu tcp/79 (finger)...
<c> Ale tam su iba 2 porty a jeden sa pouziva na systemove sluzby ktore by nikto nemal potrebu ohrozit
<c> BTW dolezite je aj ci system dokladne overuje identitu peera
<d> Asi myslis interfejsy... tie su tri.. no... dva pouzitelne... peer vacsinou multicastuje IDENT na vsetky firewally v /24... firewall sa obcas necha zlozit aj sam, ked ma peer bud totalne nepravdive veci nastavene v IDENTe, alebo ma velky harddick... :)
<c> Hej? A ktory je ten nepouzitelny? Vystup na konzolu?
-!- <e> has joined
<d> ten, do ktoreho zvyknu peeri tlacit pakety cez wireless, no niektori idu aj wired... podla chuti... ten vecne zaneprazdneny interfejs je vystup na konzolu? ci?
<c> Hej terminal. Neumoznuje sice priamy pristup k datovemu toku ale vies pomocou neho nakonfigurovat system a odblokovat bezpecnostne prvky
<e> dafuq did I just read?

<A> Znáš ten pořad co dávali na Nově, jmenovalo se to "To nevymyslíš", bylo to o tom, že lidi tam psali svoje neuvěřitelný zážitky a oni to zfilmovali.
<B> Jojo asi vim co to bylo.
<A> Někdy jsem si říkal, že je to přitažený za vlasy, ale po včerejšku jsem změnil názor.
<B> Copa?
<A> Včera večer ... manželka usnula na gauči, já šel do sprchy. Ze sprchy jdu nahej do ložnice pro pyžamo. Nemůžu ho najít, tak na to prdim a jdu nahej do obýváku. Budim manželku, ta klasicky jen mávne rukou, něco zamrmlá, ani si nevšimne, že jsem nahej a spí dál. Tak jdu k lince, že udělám malýmu na noc Sunar. Nasypu ho do lahvičky, zalejvam převařenou vodou, chci to zamíchat lžičkou, ale jako napotvoru v šuplíku žádná není, všechny jsou v myčce, která zrovna myje. No co, tak zavřu lahvičku, prstama zacpu ten cucáček a šejkuju pravou rukou s lahvičkou nad dřezem na úrovni svého pasu. Připomínam, že jsem nahej. Najednou se za mnou ozve "Panebože, co to tady provádíííííš?" V úleku pouštim ten cucáček a bílej Sunar stříká všude ....... a vysvětluj to pak manželce :D

<a> Zdá se, že vzpoura robotů je tady...
<b> Jaks na to přišel?
<a> Máme doma baseta. A baset pouští chlupy. Tak jsem dostal geniálni nápad pořídit si Roombu. "Inteligentní" robotický vysavač.
<b> a co, sežral ti psa?
<a> Nic tak trapně přízemního. Vysavač šmejdil pravidelně po baráku, zametal a vysával chlupy, měli jsme doma jako v klícce. Nicméně u toho dost ječel, tak jsem ho naprogramoval, aby uklízel, když jsme v práci. Tedy bez dohledu.
<b> Nenapínej!
<a> Všechno v pohodě do doby, než pes dostal nějaké střevní potíže. A jak byl doma, tak se pos... Což je u psa velikosti baseta průser sám o sobě.
<b> začínám tušit, kam to směřuje :)
<a> No nedokážeš si představit, co s tím defekátem ten vysavač provedl. Naprosto dokonale to rozjezdil po všech pokojích, nabalil si to na ty kartáče a rozetřel po všech pokojích, kam měl přístup. Tzn všude. Ten odér, když jsem dorazil domů, to si nedokážeš ani přibližně představit...
<b> :)) Asimov by asi čuměl :)

<a> co ty a chlapi?
<b> Ale, teď jsem jednoho objevila. Byli jsme spolu párkrát na večeři a docela se mi zamlouval, tak jsem ho chtěla vzít k sobě domů. Koupila jsem sáténový povlečení a taky nějakou sexy saténovou košilku (aby to nějak vypadalo). No, a jak jsem byla natěšená, tak jsem se rozběhla a do tý postele skočila. Jak jistě víš, tak satén po saténu klouže. Přejela jsem celou postel a rozsekla si hlavu o topení. Místo v posteli jsem nakonec skončila na pohotovosti.

<a> Zaujimalo by ma, ze ci vedia cinsky turisti v Parizi, ze si kupuju suveniry vyrobene u nich

<a> Hele pamatuješ jsi, jak jsem ti říkal, že sem mají přijet ti Rusáci na to vojenský cvičení?
<b> Pamatuju. Proč?
<a> Tak tam byl jeden typický ruský Ivan. A oni jak furt pili tak jim došla vodka. A on najednou na nás spustil rusky: Nemáte na prodej vodku? Prodám vám tank nebo obrněný transportér. Tak všichni v minutě zaražení. Nakonec jsme mu řekli, že ne.
<a> Ale to nejlepší přišlo na druhý den. Jsme se za ním stavili a říkáme mu: Hele Ivane, a jak bys vysvětlil svému veliteli, že vám chybí tank? A Ivan nato: Spapala bažina.

« 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7802 dny

Hláška #284

<D-Evil> teda ze jsou na CZU tec


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1926 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2231 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2581 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2787 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3002 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 7 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

ignotus
před 24 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

tms
před 25 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

ignotus
před 25 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

tms
před 26 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.