Hlášky hodnocené kladně uživatelem „JarynekZ“

« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

<a> tak teď sem narazil na nejvíc song... má asi 2 hodiny ale parádní
<b> poškli odkaz
<a> sem si ho stahl, ale je to ve stylu http://www.youtube.com/...
<b> no tak to tě sklamu todle vážně neni muj styl :D
<b> ale když to někdo posláchá tak to musí bejt pecka :D
<b> promin no :D:D
<a> ja se stim smirim
<a> já takovejdle styl taky neposloucham ajen obcas
<a> to mam do auta vetsinou
<b> aha tak to chápu
<a> jen ještě mít v autě rádio :-/

<a> a uš víš co ti je?
<b> nějaká viróza
<a> tak to bys to mohla mít brzo za sebou
<a> myslim tu nemoc
<a> teď jsem si uvědomil jak morbidně to mohlo vyznít

<a> nechápu, jak někdo může dát operátorská práva desetiletému díteti
-!- a was kicked by b
-!- a has joined
<a> umíš něco jinýho, než vykopávat?
-!- a was kicked by b
-!- a has joined
<a> počkej
<b> co je?!!
<a> chceš vědět, jak mě zabanovat?
<b> no?
<a> napiš /kick b
-!- b was kicked by b

<a> Tak Island ma uz na letosek emisni povolenky vycerpany...

Komentář: novinky.cz

<a> Sakra. Za prvé: Keď dopozerám P-éčko tak treba vypnuť okno. Skoro to mama našla :(
<Mama> za druhé: Nepísať o tom svojej mame ;)

Komentář: blbý deň...

<a> Tak si tak brouzdám po novinkách na Seznamu a zajdu až k 14. listopadu 2009. Tam vidím nadpis: Jezte víc, doporučené množství kalorií je prý špatně spočteno!
<b> no a?
<a> To není všecko... potom hned o pár minut později: Ruští bezdomovci zabili a snědli mladého muže
<b> :D

Komentář: Asi si vzali ponaučení..:)

<a> b, ty jsi narcis?
<b> Ne, já jsem tulipán!

13:23:27 <a> Zdravím ve spolekk, nevíte proč se mi nepřipojí fleška DTnini10 8GB
13:27:15 <server> <e> vstúpil do miestnosti.
13:27:18 <server> <f> vstúpil do miestnosti.
13:27:31 <b> lsusb?
13:28:07 <c> dmesg
13:28:35 <d> OMFG?

<a> PROMIN,ALE NEMŮŽU TO PŘETRHNOUT. STŘEL TENTO ŠÍP DO 6 LIDÍ A BUDE TI PATŘIT OSOBA, KTERÁ TI LEŽÍ V TVOJIM SRDCI, JESTLI TENTO ŘETĚZ PŘETRHNEŠ, ZTRATÍŠ LÁSKU NAVŽDY!!!!! Dnes večer o půlnoci si tvoje láska uvědomí, že Tě miluje, zítra Tě čeká šok budeš překvapený(á)!!!!! Nepřetrhni tento řetěz, jestli jo čeká tě 10 roků neštěstí..... pošli tento řetěz 15 lidem do 10 min. od přečtení.
<b> Už jsem byl 100x mrtvej, 2 500 lásek mě opustilo, a budu mít 325 let smůlu... Může to bejt ještě horší?

Komentář: že je to ještě baví...

<a> bojím bojím...xD
<b> neboj...my nejsme úchyláci :P
<c> <b> mluv za sebe :)

« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.