Hlášky hodnocené kladně uživatelem „vydryskova“

« 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »

<a> ty vole, ja nechapu, zes nas se segrou neseznamil uz driv, od vcerejska mi stoji klacek :D
<b> Pavel šel nakupovat, ale ráda mu to vyřídím. Sestra ;)

Komentář: sdílené PC :))

<a> Jak mám napsat do anglického CV "roznašeč letáků"? :-(
<b> Spammer

<a> Tak prijd tak v sedm, dame rumik a pak pudem na kofolu, ne? :-)
<b> Oukej, to zní dobře ;-)
<a> Akorat je ten rum teplej...
<b> Tak ho dej za vokno, ne?
<a> Sikula, to me nenapadlo
...
<a> mozna me melo napadnout, ze bydlim v prizemi
<b> Chápu, mám koupit rum...

<lucka> tak jsme dnes na přednášce vyplňovali anonymní dotazník
<lucka> první otázka: jste muž nebo žena?

Komentář: Jediná studentka IT 5. ročníku VŠ

<a> školník rozřiznul zamek
<a> prej na mě jestli mu to nepodržim ten zamek že se to bude lip řezat
<a> sem odmitla že nechci přijit o prsty
<a> je potřebuju
<a> a on prej njn... koukam že máš malou pusinku tak prsty potřebuješ no :-D

Komentář: Ztratil se klic od satny

<Jonas> Cus, hele porad me to tu pise ze mam malo mista disku. Tak jsem smazal co se dalo a nic se nezmenilo.
<Daren> Nejdřív vysypej kos a pak řekni :)
<Jonas> omg ses jak moje matka!!!

Komentář: nepochopil :D

10:15 <Zoe4ever> Mozem sa nieco spytat?
13:40 <oceans@progamingshop> Ano
13:40 <Zoe4ever> U vas sa vzdy tak dlho caka na odpoved?
17:23 <oceans@progamingshop> Ano

<a> Čo je z tvojho bytu taký rámus?
<b> Som si kúpil gitaru :)
<a> Fakt? Od kedy?
<b> Už asi týždeň
<a> A to si mi prečo nepovedal?
<b> Som myslel že ti dojde :D

-!- a has quit
-!- a has joined
<a> sel jsem si pro jidlo a mezitim spad net. On beze me taky nevydrzi jako ja bez nej :)

Komentář: Zavisláci

<a> zdar nechceš se dneska zastavit u mě? Někam bysme zašli nebo tak něco...
<b> hrozně ráda bych se zastavila ale nechce se mi

Komentář: tak jo nebo ne? :D

« 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.