Hlášky hodnocené kladně uživatelem „noonick“

<a> Nepokousej dabla!
<b> Jn, do ďábla se nekouše

<candy> uklizeny byt je znakem rozbiteho pocitace

<a> Představ si, co se mi stalo
<b> Copak?
<a> Z rozhlasu se ozvalo: "Vlak bude opožděn z důvodu sněhové kalamity". Půlka nástupiště se rozchechtala.

Komentář: Byla půlka června

<a> To pivo je v Chorvatsku nějaký divný. Dáš si jedno a máš pocit, žeš měl čtyři...
<b> To je fakt tak silny?
<a> Ne, tak drahý. ;-)

<Elush> už si někdy, když jsi byl opilej řekl nebo udělal něco, čeho si pak litoval?
<Neubik> jj...
<Elush> a co?
<Neubik> vylil sem si chlast :((

<a> čus, kdy že se to vracíš z té dovolené? ve čt, nebo až v neděli?
<b> cus, vecer jsem doma! tohle se fakt neda!
<a> Katka?!
<b> jo!!! podrobne az se vratim, ale ve strucnosti: rezervoval jsem pokoj, jednoluzak ale s velkou posteli a ptam se jestli ji to nevadi, rekla ze v pohode, ale at si vezmu spacak, ze ja budu spat na zemi - myslela to vazne!, takze na dnesek jsem chrnel na kreslech!... vecer vytahla notysek a chtela, abych ji zaplatil vse, co mi ten den kupovala - kazdy den si chce zapisovat vse, co za mne utratila (dneska to bylo 37,80Kc) a ze se vzdy vyrovname (do halere) jeste ten samy den! (ja platil tu dovolenou celou 22.000Kc za oba!) do toho neustale remcani na teplo, pak na zimu, ze prsi, ze je dusno, ze ma blby boty (vzala si na vylety jen boty na podpadku!?!?), ze si zaspini saty, atd... Slysel jsem, ze umi byt i mrcha a ze neni moc chytra, ale neveril jsem tomu a prisla mi fajn, do vcerejska! "Kdyz dva lide spi na jedne posteli hlavama k sobe, tak se mohou udusit, protoze si vzajemne redi vzduch!" - jeji slova. Ja to tu balim a vecer se ozvu, tak zatim!

Komentář: Sestra Paris Hilton?!

<Dipsy> a kam deš ty?
<Edems> ČVÚT Praha dejvice
<Dipsy> a to je denní studium?
<Edems> JJ ;-)
<Dipsy> a jakej budeš mít titiul?
<Edems> VPPS
<Dipsy> Co to je o tom jsem nikdy neslyšela
<Edems> Vyhozenej po prvnim semestru :-D

Komentář: Když člověk myslí realisticky... :-D

<Witness> Nevi tu nekdo jak se da obnovit zapomenuty heslo?
<twisted_soul> Witness: Ginkgo biloba

Komentář: PC poradna

<a> mas nejaky graficky program?
<b> corel iba
<a> to neznam, ja jam corel photopaint a draw... nicmene pokud iba umi bitmapovou grafiku, tak to v tom snadno udelas

Komentář: jazyková bariéra

<ona> ahojky :)
<on> ahoj
<ona> včera jsem byla u kartářky, řekla mi že budeme mit miminko :)
<on> OMG kartářka, miminko... počkat bereš pilulky?
<ona> jo neboj ale podle tve reakce te mimco jaksi desi :(
<on> ale nedesi ja bych chtel mimco asi tak nekdy ve 30 kdy budeme mit baracek, auto..
<ona> lásko nezapominej ze jsi zedník ty nebudes mit barak ani kdybys zil 200 let...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.