Hlášky hodnocené kladně uživatelem „kudli“

<a> admini, zda toto čtete tak vám chci oznámit že máte pěkný web
<b> podle mě to nečtou
<b> zkusím něco
<b> admini, ste pěkný p*če
-!- b was kicked by admin

Komentář: web chat

<a> Dnes zvonil nějakj typek ohledně pojistek
<a> tak jsem mu zabouchl dveře se slovy: Máme jističe

<a> lol <c> neni u compu to je zazrak
<b> tak to asi banan:)
<a> pomeranč :)
<b> jablko
-!- KiWi has joined

<a> Fíča vole, test dám, řeknu jí první otázku, druhou otázku, doplňující první, doplňující druhou, třetí jsem nevěděl. Načež prohlásila, že to, co jsem jí řekl, by jí mohlo povědět kdokoliv jinej a nedala mi to. Mě šlehne...
<b> Příště jí neříkej otázky, ale odpovědi. To zabírá ;))

<a> nebudu mít trojku z dějáku! yahoo
<b> ja nejspise z ajiny ctyřku googleee

<a> V tom, že se učíš každej den Tě obdivuju...ale já prostě mam hokej a potom mam důležitější věci, než školu :)
<Evička> ooo důležitější?jaký pak?hm?
<a> Tak je toho moc, třeba PS2, PSP, PC, TV, EVA
<Evička> co to je EVA??
<a> Ty :)

<a> Asi začnu dělat to, co mi učitel řekne :(
<b> proč?!
<a> Řekl, že jestli budu dělat bordel, tak mi nedá dutku, ale zničí mi vesnici :(

Komentář: Učitel ví, jak na to

<a> Jo, jsem dneska perlila....
<b> Jo? Copak?
<a> Jdu dávat dárky pod stromeček jako poslední a tam už připravená hromada - větší, než jsem čekala, tak jsem se zmohla jen na: "Ježíšikriste, kdo to sem dal? "

Komentář: 24.12. v noci

<a> cau vis co se mi vcerqa stalo?
<b> jo vim, sel si do hospody, ozral se, nadrany si rozbil v knajpe dva stoly a schytal to biliarovou kouli....
<a> jak to vis??
<b> nesl sem te na zadech a poblils mi vlasy!!to se jen tak nezapomene:)

<a> PORAĎTE NĚKDO!!! mám tu soubor, co se tváří jako OMG ( jestli to vůbec existuje) a nejde v ničem přehrát. kdysi šel ve win media player, ale ted už ani to ne...:/
<a> přípdně jestli z toho jde nějak udělat avi
<b> na OMG zkus jedině WTF Player :-)

Komentář: OGM...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.