Hlášky hodnocené kladně uživatelem „HOLAS“

<a> tak, a mam bezdratovou mys ...
<b> na kolik tě přišla? taky uvažuju že pořídím
<a> orezaval jsem A4 ziletkou a ufik jsem si kabel :(

Komentář: Upgrade zdarma

<a> čaj ;)
<b> hoj, tak jsem si maknul dneska :(
<a> Jakto?
<b> ale... ja se tak desne opil, ze jsem v noci sel domu a pred brankou ti stoji nejakej debil s autem, primo v mym vjezdu. Tak jsem mu vysrouboval ventilky a zahodil je do kanalu.
<a> ROFL :DD
<b> No a ted jsem docvicil s pumpickou. Oni to prijeli vecer tchan s tchyni.
<a> :DDD mazec!

Komentář: Návštěva nezvaná...

<on> dneska sem se zase pohadal s mladou... furt rika ze ji sem nevernej... nevim kde to bere. Je to... jak se to menuje kdyz nekdo vidi to co neni?
<ona> paranoidni?
<on> presne. Sme spolu dneska byli venku
<ona> ja vim, vzdyt jsem vas potkala. Teda nevypadalo to ze se hadate. Spis naopak ;o)
<on> jo tak to nebyla ona...

Komentář: paranoidni?

<a> Pošli tuto zprávu 20 dalším lidem do 5 minut, ať všichni vidí jak jsi blbá, že ty zprávy ani nečteš a hned je posíláš dál. Napíšu sem ještě něco aby to vypadalo trochu delší, jak ty dopisy bývaj. KDYŽ TO HNED TEĎ POŠLEŠ STANE SE TO CO SI PŘEJEŠ ZE VŠEHO NEJVÍC, JINAK BUDEŠ MÍT 10 LET SMŮLU.
<b> poslala sem neboj
<a> :-D
<a> a přečetla sis to?
<b> ne
<a> tak si to přečti :-D :-D
<b> :D ty si blbej.....

<jkufner> jako novej :)
<jkufner> teda thinkpady maji uplne vychytany panty
<jkufner> misto toho aby se povolovali, tak se zanaseji bordelem a drzi cim dal tim pevnejs

Komentář: notebooky od IBM starnou do krasy ;)

<Sebastian> Zdarec... to mi nebudes verit
<Oromis> copak?
<Sebastian> Normálně přijdu v noci z práce, v celym bytě tma, že nevidím na krok... tak už rovnou mířík po tmě do postele chrnět
<Sebastian> Tak tam tak lezu a najednou šáhnu na něco chlupatýho... Si říkám, že to je pes, tak pěkně a zvesela to drbu dál.
<Sebastian> Jenže, za chvilku se to začne hejbat a slyším otcův hlas, proč ho budím a co blbnu.
<Oromis> LOOL
<Sebastian> Ty vole, prišel totiž domů a zapad mi napitej do mojí postele. A já ho tam pak drbu v noci za uchem jak nějakou čubu... =D

Komentář: Trapas =D

<a> neznate nekdo nejakej fajn soft na navrh interieru? :P
<b> the sims

Komentář: fakt vychytanej program

<a> myslíš, že je dobré kriterium při hledání partnerky to jeslti umí upéct koláč?
<b> jo
<a> můžu se tě na něco zeptat?
<b> ne neumim...

Komentář: já si asi nikdy ženskou nenajdu...

<Hroznys> Zdar, nevíš jestli jsem prošel do třeťáku?
<b> to fakt nevim ja to nejak nesledoval
<Hroznys> No nic nevadí, jdu pařit. Zdar.

Komentář: kazdy ma jine priority

<Huckllebery> neexistuji skarede modelky, to jen nekdo neumi s Phostoshopem

Komentář: Grafik v akci

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 17 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.