Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Piitr“

<Ashen> Ja si napsal dovolenku automaticky na 29. a 30. ....a nejak si neuvedomil, ze je unor;o)

Komentář: Pak se divim, proc mi ji vratili...

<Kojot> Kurňa! Já zapoměl heslo. Když chco obnovit heslo, chtěj jméno. Když chci zjistit jméno, chtěj mail. Když chci obnovit heslo na mail, chtěj dvě kontrolní otázky. A ZAJÍMALO BY MĚ CO JSEM HULIL KDYŽ JSEM JAKO KONTROLNÍ OTÁZKU ZADAL DÝLKU OCASU v CENTIMETRECH MÝHO 3 ROKY MRTVÝHO PSA?!

Komentář: Ať žije obnovování

<Ichey> psal jsem na adminstraci vedlejšího komplexu koho mají za poskytovatele, že ten náš je drahý, paní to přeposlala svému poskytovateli, který mi poslal nabídku, problém je, že je to ten samý co náš.

<bfu`Yousmell> jakoze este na byvlae skole
<bfu`Yousmell> dostala ucitelka kdyz psalal na tabuli
<bfu`Yousmell> papirkem dozadu do hlavy
<bfu`Yousmell> se otocila
<bfu`Yousmell> zeptala se kdo to byl?!!!
<bfu`Yousmell> a nic
<bfu`Yousmell> a pak zezadu
<bfu`Yousmell> "delostrelectvo"

<a> tak sem si na komp nainstaloval keylogger, melo by mi to vsechny hesla posilat mailem
<b> a co? funguje ti to
<a> nevim, bohuzel sem zapomel heslo na mail

Komentář: profesionalni hacker..

<honzik> hele musime neco udelat s nasima babama...
<b> s jakejma?
<honzik> no s tema co nemame
<b> jo s temahle

Komentář: V jednu ráno na ICQ :)

<spdzodzo> hehe toto je taka pravda: 100 korun o ktorych manzelka nevie, ma vacsiu cenu ako 1000ka o ktorej vie
<m0rf> takovy reci jsou mi na hovno kdyz nemam ani litr ani manzelku mam jenom kilo ;)

Komentář: #bsd.cz@IRCnet

<a> Neni nad ten pocit, kdyz ti zena vola z Olympie, ze utraci tvoje prachy... A ty sedis v praci... a makas...
<b> :D
<a> se netlem, tebe to ceka taky... ;)
<b> :-( a k...a

Komentář: spolecny ucet je prima vec...

<Ajiinka> Tosh sem byla s kamoshama w lihu jak sviň. Ty wole ani newísh o cos přyšel. :-)
<Tomano> Musím ti říct, že mě značně irituje tento moderní trend - psát W do slovíček kam nepatří. Stejně jako psaní hrubek a jiných disproporcionálních chyb, a při tom to považovat za znak sociální nadřazenosti. Ergo tě musím požádat, abys zanechala tohoto hanebného ničení českého jazyka, jinak budu nucen urazit tvůj původ a přidat hanlivý přívlastek.
<Ajiinka> Co to melesh ty woe????
<Tomano> PIŠ JAKO ČLOVĚK TY PÝČO PLESNIVÁ!!!!

Komentář: :o)

<Delta9_THC> no rofl tohle sem ještě neviděl.. stáhnu si instalátor WinRaru a von je zabalenej v raru *TIRED*

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.