Hlášky hodnocené kladně uživatelem „rionka“

<dc~> loooool
<dc~> ja ze co to tu porad smrdi
<dc~> se divam vsude okolo
<dc~> a to sem ja :D

Komentář: itckari by mali mat predpisane pouzivanie antibakterialnych mydiel :)

<a> Haloooo:D
<b> cuuuuussss
<a> Zdaaaar, myslis, ze bys mohl provest rotaci sveho tela o uhel velikosti pi? Je jedno, jestli v kladnem, nebo zapornem smeru
<b> jasna paka, jen rekni kdy...
<a> No myslis, ze by to slo ted?

Komentář: rozhovor dvou spolubydlicich (matfyzaku) na koleji... <b> mel sluchatka a slovni vyzvu k rozhovoru neslysel

<Dixon> btw nechces sa zacat ucit Javu? :D
<MiCRO Developer> Nie, dakujem! :-P
<Dixon> si este dobre premysli ;)
<Dixon> Java je jazyk buducnosti!!! :P
<MiCRO Developer> To kedysi hovorili aj o nemcine. ]:->
<Dixon> loooooooool

Komentář: Vyssia rasa, vyssi jazyk...

<a> jo a prodavam ramku DDR-II 512MB (533MHz, nb, kingstone) za 400
<b> prodavas? za kolik?

<blami> tak premyslim jestli si dam "poctivou s nanometrovymi nudlickami" nebo "farmarskou s mikrometrovou zeleninou"
<blami> ty polivky vubec nejsou dobrej kauf
<admix> polivka z pytliku?
<blami> pisou 4 porce a pritom je toho hrnecek
<MarSik> blami: musis do toho nalit vodu ;)

Komentář: varime s #linux.cz

<proxiiik> sem si vsim ze jim na sciu chybi odkaz
<proxiiik> je tu.. chci na vs, chci na ss, chci na gymnazium...
<Kuratkoo> a NSZ
<proxiiik> ale "nechci nikam" tu neni

Komentář: i scio ma sve dny :D

<Fofrik> btw. jak mam rozumet terminu: slana voda? Kolik to je?
<Fofrik> kuwa, ze by tam napsaly presne jednotky, to je nenapadne
<Fofrik> musi si uvedomit, ze jidlo vari i informatici
<Fofrik> budu si stezovat

Komentář: kamarád vaří rýži

<honid> kdyz mam dve sitovky jednu 1GB a druhou 100MB jak mi to pujde rychle
<Lester> retez je silny tak, jako jeho nejslabsi clanek
<honid> Lester: ty lamo si ani nepochopil ze mluvim o POCITACOVY siti ale to ti asi nic nerika co?

Komentář: komu neni rady..

<hondza> jake to je, zit bez pismene P? :)
<miko> na icu

Komentář: IRC & selhání hardware ;)

<nixxy> ta posrana ctecka karet uz konecne je nainstalovana
<nixxy> ale jako
<nixxy> proste treba ten popis toho zarizeni mi rekne dost
<nixxy> treba video adapter
<nixxy> tak vim zeto je graficka karta
<nixxy> ale jako muzu se posrat kdyz tam je napsano: nezname zarizeni
<nixxy> no twe to tam muze bejt taky ruzovej slon
<pies> prosím pripojte ruzoveho slona

Komentář: instalace notebooku :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před hodinou

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.