Hlášky hodnocené kladně uživatelem „chachan“

<a> Napiš velké A a můžeš mi napsat.(ANTI-SPAM proti reklamním bootům).
<b> mi nefunguje capslock
<a> Napiš velké A a můžeš mi napsat.(ANTI-SPAM proti reklamním bootům).
<b> rikam ti ze mi nefunguje capslock
<a> Napiš velké A a můžeš mi napsat.(ANTI-SPAM proti reklamním bootům).
<b> ses hluchej ty debile? sak pockej az te potkam...
<a> Napiš velké A a můžeš mi napsat.(ANTI-SPAM proti reklamním bootům).
<b> <a>is offline

Komentář: účinnost QIP botů proti reklamě :D

<a> mimochodem s Kamilem už nikdy nikam nejdu... ten blb se dokáže ztrapnit úplně všude!
<b> no tak co zase udělal?
<a> máme polední pauzu na oběd, tak se rozhodneme, že zkusíme tu vietnamskou restauraci na náměstí
<a> tak tam napochodujem, prohlížíme tu velkou tabuli s jídlama a Kamil si začne objednávat
<a> K:"Dám si sedmdesát pětku." V: "Co si dáte?" K: "Dám si sedmtesát pětku" V: "Ano, a co si dáte k jídlu?" K: "Sakra říkam, že sedmdesát pětku. To nerozumíte česky?" V: "My nemít čísla. Sedmdesát pět být cena, všechno stát sedmdesát pět. Co si dáte?"

<a> Kupodivu živej a zdravej doma.. :))
<b> si včera perlil :D!
<a> jn byla dobra náladička :) ty voe sem se bál po cestě zpátky..jsem ty benga viděl všude
<b> si jel sám ??
<a> nn , měl sem policejní doprovod

<a> serus,mozes po nas prist? lebo <c> vypil jedno pivo a boji sa ist autom
<b> ok,mozem...
<a> este si tu?
<b> hej
<a> no uz nemusis...<c> si dal aj druhe pivo a uz sa neboji:))
<b> dobre:D

<a> nejhorší je mít PC s internetem takový že ráno zapneš pc, než se vrátíš ze školy dohraje uvítací ton Windovsu, otevřeš prohlížeč, vrátíš se z tréninku a máš načetlej seznam a jdeš spát... a tak to děláš každej den

<a> víš že brufen je sexuální pomůcka?
<b> ne?
<a> no je to analgeticum
<b> no a?
<a> Anal get I cum

<a> já zítra maluju, tak se měj špióne:)
<b> ty jsi umělec, kdo by to byl řekl.. a co jsi krajinář, portrétista, akty, biblické ikony ??
<a> byt voe:)

<a> Průlomové zjištění dnešního dne: Krávy jsou evolučně výš, než lidé!
<b> A to jako proc?
<a> Protože kráva alespoň zabučí, když přijde do kravína...

Komentář: Těžký den recepčního

<a> Ty jseš 1994? Fuj...
<b> Proč ?
<a> Narodil se Justin Bieber a zemřel Kurt Cobain - Naprosto nejhorší rok v historii lidstva.

<a> Hoj, rozmáčkl jsem na monitoru komára a pak jsem otevřel facebook-chat a koukám, že většina toho, co z něj zbylo je na Tvym jméně, tak jsem si řekl, že to je určitě znamení, abych ti napsal, tak teda píšu ... jak se máš? ...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 17 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.