Hlášky hodnocené kladně uživatelem „beorn“

<a> co mam delat kdyz mi doktor rekl ze mam malo pestrou stravu?
<b> zrat pastelky

<lmanik> hm... ve sprse sem dosel k zajimavemu zjisteni, uz si pres case nevidim na svuj hw
<Najd> rozumim... :-D

<a> Tohle bylo fakt pěkný. Dneska jsem šel za Kučerovou, to je nadřízená, a zrovna tam měla nějakýho brigádníka, co měl sepsat report z nějaký schůze členů představenstva, nebo co. Ona na něj: Pane Kubišta, vaše zpráva nese základní znaky analfabetismu.
<b> Heh :))
<a> To neni celý. Víš, co jí odpověděl?
<b> Nevim, ale ty mi to reknes.
<a> Děkuji, paní.

<a> ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
<b> hrabe ti?
<a> ůůůůůůůůůůůůůůůůůůllllllůůllůůl
<b> přestaň kurva... nemam čas
<a> sory sekl se mi kousek rohlíku medzi ů a l, tak sem to dloubal ven :D
<b> lol a proč mi to posíláš? Do entru si snad nedloubal ne...?
<a> :D nechtělo se mi to mazal
<b> omg...

Komentář: Tak těžké to smazat...

<Joextr> na hawai pojedu
<Kobi> no, ale hawajanky sou zvyklý na pořádný čůráky
<Joextr> A to já jsem

<Cechy> koukam ze redtube je velkej zlom ve tvym zivote :-D
<bübersson> už nechci holku...
<bübersson> chci lepší net...

<a> byls na obede?
<b> jj
<a> co sis dal?
<b> pr8
<a> :-) a dobrej?
<b> jj, gr8 :-D
...
<a> tak už jsem taky z5
<b> a dal sis?
<a> k2
<b> ?
<a> k2 bez kosti na divoko!!!
<b> LoL

Komentář: pr8 is gr8

<a> A co jinak? Jak se máš? Co děláš? Jak se má čoklík?
<b> nic, dobře, nic, spí

<a> jsem dneska stavela fabii hatepecko, trochu nasrana, takze jsem si ho podala, rekla jsem mu ze prekrocil rychlost a on se me drze zeptal jaka ze tu je, tak jsem mu rekla "v obci 675 zetaelektronvoltu, soudruhu ridici" a nechala ho chvilku s hruzou v ocich nafukovat ucpanej balonek
<b> Kolik dostal?
<a> nic, me stacilo ze jsem z neho vysala zbytky zivotniho optimismu

Komentář: po promoci na FJFI šla k policii

<Hosiplan> nevíš jak zjistím výšku okna v Javascriptu?
<Vboss> slušně se zeptáš :D

Komentář: s poctivostí nejdál dojdeš

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 5 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.