Hlášky hodnocené kladně uživatelem „rionka“

<x-men> já tě vzruším:)
<x-men> sakra....zas*aná anglická klávesnice...
<x-men> já tě vyruším :)

<a> ale davalo som make modules --all
<b> omg tak teraz sa stracam ... :-)
<b> pod o sexe
<a> no, minule som dojebal jednu databazu...

<a> jakej byl tah s Ondrou?
<b> jak vis ze sem s nim byl? :P
<a> sem mu dneska psala...a kdyz rekl ze ma doma dopravni znacku tak mi to bylo jasny....

Komentář: Uz sem asi fakt proflaklej :))

<Tom_Molivan> lol som išiel zohrievať mlieko na sporák, mama tam práve varila večeru a tak som sa jej spýtal, či tam nemá voľný slot

Komentář: Degenerace...

<a> idem srat
<b> dobrou chut
<b> a sakra, ja to precet jako "idem zrat"

Komentář: srat, zrat. aky je v tom rozdiel? :)

<hi_jacker> ale jinak je me pouzivani linuxu i ms na uradech vcelku u prdele
<Ilja Kuklič> me taky
<hi_jacker> at si tam pouzivaji treba dos :-)
<Ilja Kuklič> klidne at si tam do PC nacpou firmware z automaticke pracky
<hi_jacker> :-D
<Ilja Kuklič> myslim, ze produktivitu by to nijak neovlivnilo :-)
<hi_jacker> ba mozna zvysilo
<hi_jacker> protoze by tam nebyl soliter

Komentář: Vysoce intelektualni diskuze na ICQ<->Jabber

<AIBo> Ja sem blazen.
<Kolombo> Já větší...
<AIBo> Chci napsat vyznani Ludmile
<AIBo> neco jako:
<AIBo> "Pohled na tebe potesi,
<AIBo> Mas proste hardware nelepsi ,
<AIBo> Ne ze by a tom zalezelo,
<AIBo> Jednu vec se ti rict nalezelo,
<AIBo> Gentoo je tvuj operacni system,
<AIBo> Tvuj harddisk nejvetsim je mistem.
<AIBo> Jsi jako kernell cerstve zkompilovany,
<AIBo> Jsem do tebe hrozne zamilovany.
<AIBo> Prosim, rekni mi jen hladce,
<AIBo> Root password tveho srdce!"

Komentář: Večerní rozhovor via ICQ

<tvuj_novej_kluk> čau, slečna co mě naučí líbat a já jí za to naoplátku html? :D

Komentář: o pulnoci na libimseti.cz

<a> zdarec, nevíte někdo jak hacknout jednou rukou podprsenku?
<a> mě to vždycky píše nedostatečná oprávnění :((

Komentář: tak to má chlapec blbé

<Kleopatra> HLEDAME POHADKOVE DVOJICE: LILO A ... ?
<Kleopatra> Napoveda: ******
<DarkCraft> grub

Komentář: degenerace :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.