Hlášky hodnocené kladně uživatelem „tomaspzkp“

<on> Mozna byste měli jit do predmanzelske poradny a vyrikat si to tam. Ale stejne by prisli na to ze kazda zenska je svým způsobem divna:)
<ona> To není vůbec pravda.. Ženské jenom říkají něco úplně jiného, než si myslí a slyší něco úplně jiného, než bylo řečeno a vše ostatní je pouhopouhý důsledek oné diskrepance, což je dáno vývojovou chybou mezi percepčními orgány a mozkem. Nicméně tato vývojová chyba musela vzniknout na základě vady výchozího materiálu, tedy se jedná o naprosto přirozený vývoj, ne nic divného a na vině je Adamovo žebro, potažmo vzato chlapi!

<a> Ludia mam technicku otázku ::: Ked som si kupil 2 krémi na opalovanie jeden 30 a druhý 15 faktor... ak zoberiem do uvahy že je to ako rezistor (odpor) ktorý znižuje elektrické napätie, tak krém na opalovanie znižuje silu slnka dopadajucu na pokožku čiže to môžem počítať taktona seba natriem seriovo : F (faktor) = F15 + F30 tak výsledná hodnota krémov bude 45 ? alebo sa to tak nespráva a najprv bude učinkovať krém 1. a následne ak stratí účinok bude učinkovať krém 2. ? O_o pls radu :/

Komentář: Keď sa ide IT technik opaľovať

<on> víš co ti dám k narozeninám?
<ona> nevím
<on> slona
<ona> jé toho jsem vždycky chtěla jak to víš
<on> každá žena touží po 2 metrovém chobotu
<ona> debile!

<a> Nabízím pívni nebo jinou odměnu pro toho kdo spočítá objem tělesa ohraničeného válcem x^2+(y-1)^2=1 a rovinou z=0 shora kuželem x^2+y^2=z^2 z>0 :-) Malá nápověda, přes trojnej integrál :-)
<b> tak to hodně štěstí ... :D
<c> Nabídka platí i když to spočítám blbě ? :-D
<d> ‎42
<a> tipuješ ? :-D nebo si to fakt spočítal ? :-D

<a> Zdar,hele co je to system32 ? mám to ve složce Windows..
<b> To je vir!!smaž to dělej!!
<a> Uživatel je offline

Komentář: jádro systému

<Alex> tak co, chlapci, jak se učíte?
<Klaus> Blbě, zejtra asi nedávačka.
<RUR> Taktéž, Damohorák bude čumět, co mu tam vymyslim:-D
<Alex> tak to vás asi potěšim...Damohorák je nemocnej a zejtra nezkouší.
<Gabča> To dáte...
<RUR> Cože???!!!UAHHH, voodoo zabraloooo!!! PIVOOO!!!! Zulu?
<Klaus> Jo.
-!- <RUR> has quit
-!- <Klaus> has quit
<Alex> kdyby si kreténi chvilku počkali, tak bych jim řekl, že místo Damohoráka zkouší Stejskal.
<Gabča> :-D Nechceš jim to napsat?
<Alex> dáme jim antistresový dvě hodinky, pak jim to napíšeš. Já nemůžu:-D

Komentář: zkouška z výběrového předmětu

<status na fcb> Hej lidi, kdo mi přeloží projekt z němčiny za 300 Kč?
<Dave> Já ....
<Max> Já ti to klidně vypracuju za 250.....
<Huráb M.> a já ti to za 500,- opravím, teda pokud nechceš za 5.

Komentář: Proč nemít učitele v přátelích.....

<a> Na tohle jsem zbíral odvahu asi 3. měsíce. Strašně moc tě miluju
<b> Opravdu já tebe taky
<a> Sakra, to nebylo tobě
-!- <b> has quit

Komentář: Stane se i nejzkušenějším :)

<a> Neuveritelny!Na Pavlaku je smecka 12 revizoru a vsichni maj cerny adidasky,az na jednoho, kterej ma sandalky(samozrejme s ponozkama)
<b> ...typuju ho na vudce...

<a> jak si tak projíždim ty zápisky z přednášky, tak bych je dokázal časově seřadit jak šli za sebou, i kdybych nevěděl o co v nich jde
<b> jo a jak? to mě fakt zajímá
<a> 1. stránka- úhledně psaný, zvýrazňovaný zvýrazňovačema, část textu obtáhnuta červeně 2. stránka- úhledný, fixou podtržený jen dvakrát, zbytek jen barevnýma tužkama 3. stránka- méně úhledný, už vůbec nepodtrhávaný, 4. stránka- neúhledný, bez podtrhování, po straně se objevují obrázky kytiček, sluníčka, postaviček a něčeho, co vypadá jako banán 5. stránka- pár výpisků a pán s cylindrem

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.