Hlášky hodnocené kladně uživatelem „victim42“

<ona> Zlato a jak pojmenujeme naše děti? :)
<on> Podle toho, jestli budeme mít holku nebo kluka.
<ona> A koho chceš víc? :)
<on> Psa.

<Mira> plný ruce věcí, štrádim si to svým pokojem a drknu do police...načež to co z ní následně padalo jsem periferně postřehl a na poslední chvíli jsem pod ten předmět nastavil záchranou otevřenou dlaň... fakt díky Raspo za ten zku*venej kaktus vole :D

<a> Co to, žes přijela? Já myslel, že při stávce busy nejedou...
<b> No, tak já v to doufala... přijel řidič, tak jsem nastoupila a ptám se ho, proč taky nestávkuje?
<a> A co on na to?
<b> Prej: "Já stávkuju!" A dal mi to zadarmo :D

Komentář: 16. 6. 2011

14:55:36 <ona> ahoj... prosim te, kamosku dnes pokousal pes a ja bych chtela zjistit, jestli to nema podobny rizika jako u varanů treba ...
14:57:03 <on> no.. o tom fakt nic nevim ... zkus to vygooglit
15:01:40 <ona> ok
18:32:21 <on> tak co ? uz neco mas ?
18:34:58 <ona> hele vlastne nic ...
18:35:07 <on> jak to ? toho musi byt spousta ... co jsi tam psala ?
18:36:14 <ona> normalne... "uštknutí psem" :-/
18:37:28 <on> jezis ...

<a> Jela sem POPRVÝ SAMA AUTEM
<a> ..urazila sem zpětný zrcátko
<a> to který je ale v autě.. hlavou a ještě když už sem měla zaparkovaný
<b> ty si zvíře :D

Komentář: neříkej "uf" dokud nevystoupíš :D

<a> jsem si zranila nožičku:-( skoro nemůžu chodit
<b> Som z toho smutný, ale dúfam že to nie je nič vážne, a že sa skoro uzdravíš. :-)
<a> já doufám, že se uzdravím úplně:-D

<mluvící prdel> Já jsem tě v ICQ přejmenovala na :*Sluníčko*:. A jak jsem pojmenovaná u tebe?
<Slighter> to je tajemství :)

<a> hmm, státnice.... to slovo má v sobě ukryté svůj průběh - budu tam STÁT, neříkat NIC a na otázky odpovídat Eeeee :)

<a> Ráno si půjdu zaběhat a u toho budu poslouchat výpisky z ČJ. Až to budu umět, tak si dám voraz.
<b> si vem s sebou pas, protože s první zastávkou počítej tak v Podkarpatský Rusi

<a> Ludia mam technicku otázku ::: Ked som si kupil 2 krémi na opalovanie jeden 30 a druhý 15 faktor... ak zoberiem do uvahy že je to ako rezistor (odpor) ktorý znižuje elektrické napätie, tak krém na opalovanie znižuje silu slnka dopadajucu na pokožku čiže to môžem počítať taktona seba natriem seriovo : F (faktor) = F15 + F30 tak výsledná hodnota krémov bude 45 ? alebo sa to tak nespráva a najprv bude učinkovať krém 1. a následne ak stratí účinok bude učinkovať krém 2. ? O_o pls radu :/

Komentář: Keď sa ide IT technik opaľovať

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.