Hlášky hodnocené kladně uživatelem „nwkt“

<on> jáký máš telefoní číslo?
<ona> moment nepamatuju si ho
<ona> musím ho najit
<ona> prozvon me
<ona> plz
<on> to myslíš vážně?
<ona> jezisi! :D
<ona> kam sem ho napsala?
<ona> lol ja nemela on num klavesnici :D
<ona> ja sem pako :D

<a> říkám si, co mi to tam venku pod okny troubi a holofi za banda ožralych zfetovanych buzerantu už o pul šeste!! tak vylezu z okna a ,ehm, ona je to školka.. >zavěry: muj brilantni usudek opět nezklamal a vyličil ty svině naprosto přesně, akorat s několikaletym předstihem

<ona> Ahoj, ty jsi takovej šikovnej, nevíš prosimtě, kde mám vzít symbol pro vektorovej součin?
<on> Jako jakej?
<ona> No jako když "+" otočíš o 90 stupňů doprava
<on> Rek bych, ze když plusko otočíš o 90 jakymkoliv smerem, je to porad plus, ale zacinam asi tusit co myslis:)
<ona> No ježiš, tak o 45:) Máš teda nějakej nápad?
<on> Mám, co takovy to tlacitko mezi c a y?

<Marcin> Help!!,nestiham, za dve minuty mi jede bus!!!
<Streety> No ty vole, hlavně že máš čas o tom psát na FB...

<a> víš co to je teleport?
<b> vim...ale ty mi to určo vysvětlíš líp :D
<a> když se po kalbě zbudíš až doma..

<a> a čím bys chtěl vlastně bejt?
<b> JUDr.
<a> nevím jesli bych chtěla abys mě zrovna ty operoval :D
<b> Ok, tak jinak - právníkem

<a> Hele co, že je ta kladina?
<b> Hmm, že by opak záporniny?

23:51 <Kajika> Ahojík :)))
23:52 <Johny> nazdar...
23:52 <Kajika> Co tu ještě děláš ?Neni už moc pozdě ?xD
23:53 <Johny> Hm, máš pravdu
23:53 -!- <Johny> has quit

<a> Hochu, dneska na brigádě (v Lidlu), jsem u pokladny a přijede týpek s prázdnym košíkem a solí v ruce, položí to na pás a tahá platební kartu, řikam "Člověče, to nemáte 3 koruny na sůl" a on povídá "Měl jsem bůra, ale já ho nacpal do košíku"

Komentář: když si někdo na samotnou sůl vezme košík :D

<a> dneska přišel na benzinu cikán, že jde vrátit flašky a pak si za to něco koupí.. tak je tam tak jako vyskládal... pane mám jich 21... ak jako ne že bych pochyboval, že neumí počítat, ale prostě do bedny se jich vejde 20 a oni někdy nahlásí víc a ty pak proděláváš.. bylo jich tam 15, tak jsem ho poprosil, aby je přepočítal.. a on skončil u 11. Pak se zasekl a at se nezlobim že ho bolí hlava a nemůže to dopočítat :D Tak jako nevim jestli neuměl do 20ti, nebo si ze mě dělal prdel..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 5 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.