Hlášky hodnocené kladně uživatelem „MistrBuBak“

<a> já se stydím, že chodím na tuhle školu
<b> já se taky stydím, že chodíš na tuhle školu

Komentář: gympl je gympl

<a> Kámo du ti kolem bankomatu, a tam dědek tak kolem 70ti
<a> profesionálně tam vloží tu kartu, a zahlásí: "stovkůůů"

<a> tak co v poslední době děláš, že se vůbec neozýváš a jsi furt offline?
<b> tak mám tu nějakou práci a kšefty, celkově se jedná o velké peníze...
<a> fakt? co prosimtě děláš???
<b> mno... práce na železnici...
<a> OMG, nevymýšlej si...
<b> fakt, nekecám
<a> a kde teda přesně makáš???
<b> nádraží Menresbark
<a> WTF?!
<b> aaaaale... jen jsem z nostalgie začal zas hrát TTDX
<a> Ty si lama :-D

Komentář: Kdo by nevěděl (takový snad nikdo není :D), TTDX = Transport Tycoon Deluxe

<a> Hej <c> dneska boduje. Dneska jsem sni venku a celej den mi pripomina ze v utery nastupuju do ty nemocnice. A hadej co me ted doslo za smsku od ni?
<b> Co? :-D
<a> Prej co dělám v úterý? :-D

<Celebrant> woouu... že by první film/seriál, kterej bere na vědomí fyziku ve vesmíru?
<Marthy> jo? :) jak to? tam jeden sundá helmu od skafandru a zahuláká "Frantoooo, hoď mi sem to kladivoooo" Franta se otočí a hodí a kladivo letííí a letíííí a letííí :D

<a> Dnes jsem videl neco, o cem jsem si doted myslel, ze se muze stat jen v televizi... mamka slapla na hrabe a ty prastily segru do hlavy...

<a> prave ctu ze amici chteji vyvinout prilbu co cte myslenky: vojak si pomysli "pal" a cil je znicen
<b> tak to ho bude asi dost bolet kdyz si pomysli: "do prdele s tou valkou..."

<a> Dneska je venku nádherně. Až přijdu domů ke compu tak si otevřu okno.

Komentář: To se hned pozná člověk který má rád přírodu :D

<on> Dobře, tak to máme muziku a obrázky. Co ještě mám na tu zálohu vypálit?
<ona> Koš, abych pak jak to přeinstaluješ mohla vyhazovat, co už nechci...

Komentář: Z toho sem ležel hodně dlouho... :D

<a> tyvole normálně já sem dneska koupil pavoukovi cvrčky aby se nažral a hodil sem tam s nima ia piškot protože von je nesežere hned a ty cvrčci aby nechcípli hladya von ten pavouk sere na cvrčky a žere ten piškot

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 17 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.