Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Ripper“

-!- a has joined
<a> Ahoj. Nepoznáš nejakú stránku na dobré videá?
<b> www.redtube.com
<a> S mamou chceme niečo zábavné pozrieť.
<a> OK. Dik, vyskúšam...
-!- a has quit
<b> nenene!
<b> shit!

Komentář: ICQ multichat

<a> lol pisu zakaznikovi SMSku: "Dobrý den děkuji za spolupráci... S pozdravem <jmeno> <prijmeni>, ICZ" A T9tka to trošku vylepšila. Napiš si v telefonu ICZ :).
<b> :-D

Komentář: Ok, dostali jste mne. Jsem prostě buzna.

<a> jake je hlavni mesto Indie pls?
<b> google
<a> diky :-*

<on> zase na me seres :-(
<ona> lasko prelila sem kvitko a docela brutalne... mi to zateklo na stul mam mokrou zed a tasku a plysaky
<ona> takže fakt na tebe seru ale to preziješ

Komentář: Aspoň je upřímná

<Anička> Čau brouku, hele nepřipadá ti zbytečný mi psát tolik sms denně??? Vzdyt to musí bejt drahý jak prase... Zvlášť ještě když mi píšeš MILUJI TE do osmi zpráv po jenom písmenku...
<Nero> klídek kotě kolikrát jsem ti říkal že mam zprávy do O2 zadáčo, takže klídek...
<Anička> 1) ty tvoje věčný spamy mě už pěkně serou a za 2) mam T-Mobile blbečku!!!

<imAge> Mě právě naprosto rozsekala mladá...
<imAge> Akorát sme dokončili oblíbený sportovní výkon ale mě se ještě nechtělo odpojovat...
<ACE77> ...a usnuls ne? :D
<imAge> No a ona se tak krásně usmála a s průmyslovým klidem pronesla "Nyní můžete zařízení bezpečně vyjmout" O.o
<ACE77> gratuluju, je nakažená IT-positive :D

Komentář: taky to nemusela říct tak drsně :)

<Andrea> btw jak si te mam ulozit v mobilu?
<Filip> Jak chces, ja te tam mam jako Janicka :-*
<Andrea> Hm... takze Ondrasek

Komentář: i mistr tesar se nekdy utne ze?

<a> Yahoooo!!! Mám 2 z chování!

Komentář: Hack školní systém a chtěli ho vyloučit...

<ona> Miluju tě!!! :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*
<on> je to sice moc hezke, tolik pusinek, ale ani zdaleka mi to nevynahradi tvoji pitomost
<on> *pritomnost

Komentář: no comment :)

<xFighter> eskymo uz s nama MoHaa hrat nebude
<Red> proc?
<xFighter> nj jeho holku stvalo ze furt sedi u PC a hraje a nevjenuje se ji a tak rekla: Bud pocitac nebo ja!
<Red> njn skoda no
<eskymo> cus kluci dame MoHaa?

Komentář: lol to se fakt stalo xD umi si vybrat

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.