Hlášky hodnocené kladně uživatelem „crooty“

<a> Nevíte kde by se dala stáhnout kniha Dětská Bible třeba v PDFku?
<b> Nepokradeš!

<a> nevis kde bych nasla co znamenaji vsechny ty zkratky jako omg, rofl, rtfm a tak
<b> googli
<a> no vidis, tuto treba vubec neznam

<a> tak je po 10tý a řeklas že po 10tý mi řekneš co děláváš ve sprše :P
<b> já to jen tak plácla...
<a> ale no tak... já si ho taky před chvilou vyhonil ve sprše
<b> tak tohle jsem vážně nechtěla vědet
<a> kecám
<b> uff
<a> bylo to ve vaně

Komentář: a stejně neřekla ;(

<pferda> tyve, slusne perlim v elaboratu, sem tam napsal: mosazny valecek z neznameho meterialu

<apl2005> dobrú chuť
<Kerio> dik...
...
<apl2005> co zas robis?
<Kerio> hladam jedno DVDcko...
<apl2005> aha... a kukal si sa tam nalavo ci ho nemas v tej kope?
<Kerio> no jasne dik :D
<Kerio> kua... az teraz mi to doslo... jak ves ze som zral? a jak ves de mam DVDcka?
<apl2005> nabural som sa ti do webky :D :D :D
<Kerio> kua ty buzna!
-!- Kerio has quit!
<apl2005> to ti nepomoze :) :)

<dr.macek> Ty vole... po dlouhý době sem potřeboval použít disketu... tak jí tam strčim... a čekám až naběhne autorun...
<b> To se asi nedočkáš
<dr.macek> to ne :-)

Komentář: Co dodat :-)

<Seeker> ok, oficialne zavrhujem pc translator 2005
<Seeker> leden (cze) -> leda (svk); január (svk) -> Ďuro (cze)

Komentář: clovek si chce overit preklad a takato zrada :(

<ada> mam dobru spravu
<r34> si tehotna?
<ada> ktora je vlastne tak trochu zla...
<r34> ved hovorim...

<a> ako vyzera ten tvoj skrecok
<theE> noha noha noha noha hlava penis oko oko ucho ucho usta fuz fuz fuz fuz fuz fuz chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp

<ona> cauky
<ona> potrebuju radu
<on> cus
<on> ptej se
<ona> chveje se mi monitor
<ona> jen tak jemne ale skube to s vocima
<ona> co stim
<on> vyndej si vibrator...

Komentář: chtela to svest na techniku... :))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.