Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Sally“

<a> Končim s wowkem! Žere to prachy!
<b> A to si zjistil až ted?
<a> ne, ale jedna pitcha me tu zabila, a sem fláknul pěstí do stolu.
<a> a urvala se polička s knihama a rozpácla mi mobil.

<a> Dejte mi mute na 2 hodiny, jinak tu budu kecat a nedopíšu sekci Eventy & Soutěže na ten web...
-!- mode [+b a] by b
-!- a was kicked by b [na 3 hodiny: nech to spravis kvalitnejsie :)))]

<a> ten týpej je fakt programátr s velkym P
<b> nevim jak ty ale já si nemyslím že by velikost jeho přirození měla vliv na jeho dovednosti

<RUVERU> ahoooj
<Dejsifacku> no konečne kdes byla
<RUVERU> promin, harala sem
<RUVERU> hrala
<Dejsifacku> :-D

<a> Čest, tak jak ti dopadla tak zkouška z práva?
<b> Do prdele, zkouška!!!

<a> Víš, co jsem zjistil? Že jsi První Inteligentní Český Alkoholik :-)
<b> Dík :-)
...
<b> Už jsem to pochopil, ty hajzle!!!

<a> AwOjQy, neCeL bY mE neKdO WyLizaT? O:-) DyStHaK ShEpTejTe!
<b> a: Holka, ty už jsi vylízaná až až...

-!- a has joined The Sims 2
<a> prosimvas nevíte, kterej nabytek hori nejlip? udelal jsem krematorium a nevim, jakej nabytek tam mam dat

<a> Co si nebol v skole, jaky hlod dal <c>
<b> Co takeho?
<a> Ale ucitel zvanil nieco o vztahu rodica a dietata no a <c> len tak lezal na lavici. No a ucitel vravel ze (bla, bla)... vznika medzi rodicom a dietatom napatie, ktore trba odstranit ako? a spytal sa to <c>, on samozrejme nevedel ani o com je rec, len sa zdvyhol a zahlasil: Pridame kondenzator?

Komentář: fyzika mu ide... :D

<a> vzdycky jsem chtela delat gogo tanecnici, pekne minisukni... ale pritel mi to zakazal :(
<b> No to by ti zakazal asi kazdej :)
<b> Ja bych to svymu kompu taky nedovolil... bylo by mu bez bocnice videt az na chipset
<a> omg :D
<b> Vsichni uzivatele pod podiem by si mysleli ze je to nejaky PC z internetove kavarny na kterej si muze za poplatek skocit kazdej vyridit maily

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.