Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Lei“

<on> vsechny holky jsou urazlive
<ona> ja teda ne ;)
<on> tak to jsi asi kluk
<ona> kretene
-!- ona has quit

<a> Ja jednu dobu bydlel se skotem a prvni tyden jsem si myslel ze to je francouz a neumi anglicky.

<a> ale jinak jsou ty hodinky fakt hezký a pohodlný
<a> akorát se natahují samy chůzí a jak furt sedím u komplu, tak se občas v noci zastaví :(
<b> tak je nos na pravy ruce

<a> ted hrajou tenis serena wiliamsova a jelena dementiova
<a> rekni si ty jejich krestni jmena za sebou

<kenny> čus kámo :D si teďka čtu novej školní řád a narazil jsem na větu: Žák je povinen zdravit učitele ve třídě na začátku a na konci hodiny povstáním... :D :D
<Martin_X> XD XD chudák učitel

Komentář: soukromá škola teroristická

<Witness> Nevi tu nekdo jak se da obnovit zapomenuty heslo?
<twisted_soul> Witness: Ginkgo biloba

Komentář: PC poradna

<a> mas nejaky graficky program?
<b> corel iba
<a> to neznam, ja jam corel photopaint a draw... nicmene pokud iba umi bitmapovou grafiku, tak to v tom snadno udelas

Komentář: jazyková bariéra

<a> Když člověk potřebuje V BROUMOVĚ velkou krabici, prostě zajde do nejbližšího obchodu, zeptá se, zdali nemají ve skladu prázdnou banánovou krabici a prodavačka mu ji posléze přinese. Tečka.
<a> Ale když člověk potřebuje V PRAZE banánovou krabici, to aby si na to vyhradil pomalu celé odpoledne...
<a> LIDL: "Ve skladu nic není, to se rovnou lisuje." (Fajn, to beru...)
<a> ALBERT: "Nemáme, právě to všechno odvezli" (wtf?)
<a> TESCO: Tam se během 20 minut kolem ovoce, zeleniny pro jistotu nikdo ani nemihnul.
<a> VIETNAMSKÝ OBCHOD SE ZELENINOU NAPROTI PŘES ULICI (#1): "Dobrý den, prosím Vás, nemáte nějakou velkou krabici - třeba od banánů nebo od jablek?" "Klabici? Nemám, pane. :( Objetnám! Do kdy to potšebujete?!" (omg...)
<a> PRODAVAČ PŘED KONKURENČNÍM OBCHODEM STEJNÉHO PŮVODU PRÁVĚ VYROVNÁVAJÍCÍ JABLKA (#2): "Nerosumím. Šekno je uvnič!" (No když šekno, tak šekno... krabice ale bohužel ne :/)
<a> No tak jsem tohle všechno oběhal, abych se nakonec dozvěděl v tom STEJNÉM LIDLU JAKO NA ZAČÁTKU: "Banánový krabice? No jasný! Kolik jich potřebujete...? Jenom jednu? Okej, tak tady chvíli počkejte, já vám zjedu vejtahem nahoru..."

<a> buď se nemeješ, nemáš ženskou a budí tě smrad
<a> nebo se meješ, máš ženskou a buděj tě smradi.

<prl> ted jsem zjistil, ze konec sveta 21. 12. 2012 nebude, protoze jsem nasel konzervu, ktera ma zarucni dobu az do roku 2013

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.