Hlášky hodnocené kladně uživatelem „rionka“

<sunriseAvenue> tj, znamy si dal palacinky v ruske restauraci a uz je 2 tydny v nemocnici!
<loco> on to nezaplatil?

<a> Dnes se rozpadne mnoho rodin, v televizi vysílají zároveň Hříšný tanec a Planetu opic.
<b> Planeta opic nebude sedět v koutě.

<technik> Dobrý den, Pokud je možnost vzdáleného přístupu tak bych se přiopil a opravil to „ručně“.
<zákazník> jestli to nedáte střízliv, tak se klidně přiopijte

<KuCZik> Já vím, že si trochu protiřečím s tím, že Apple nenávidím, ale chci jejich produkty. Bohužel, je to tak
<mertum> Tvoje postavení vůči Applu je tudíž dost podobný vztahům holek mezi sebou. Jedna holka nesnáší druhou, ale chce její boty

<a> tak jsme dneska vypekli dějepisáře
<b> povídej
<a> řekli jsme mu, že máme dobrý film o jednom nespokojeném občanovi, který se rozhodne emigrovat, ale jeho přátelé se ho snaží zastavit
<a> nakonec se ale všichni omylem dostanou na loď a následně se ocitnou na ostrově
<a> snaží se tam najít vyspělou civilizaci, ale marně
<a> nakonec se s životem tam smíří a zůstanou tam
<a> a učitel na to že jo, že stejně má v kabinetu práci, tak ať si to pustíme a neděláme bordel
<b> hádám že teď přijde pointa
<a> ano
<a> dívali jsme se na Madagaskar :D

Komentář: Druhák na střední, dějepis... :D

<a> Na zkoušku je povoleno přinést jen vlastní ručně psaný tahák formátu A4 to mám ako chápať ?
<b> Že si zoberieš formát A4 a ručne! (áno, je to v dnešnej dobe neskutočne barbarské uchylovať sa k takýmto riešeniam) si doňho napíš čo len chceš. Ideálne správy ako "Ty to zvládneš " "To predsa vieš!" atp.
<c> Prý je dovoleno jen runové písmo a psát brkem a krví!
<d> Krví jednorožce, doufám, nic jiného zásadně nepoužívám
<b> Hlavne brko musí byť z páva, ktorého si obetoval C'thulhulovi za splnu mesiaca v kaukazkých horách. Inak ťa ani nepustia na písomku...
<e> Takže chcete říct, že to pižmo samce patagonského dikobraza jsem si objednal zbytečně? Kde teď seženu krev jednorožce... když jsem podal inzerát, že se mi můj jednorožec ztratil tak se mi nikdo neozval, čekal jsem na konci duhy jak ocas a nikdo :(
<f> To otvírají nový obor Čar a kouzel, anebo jsem si spletl školu ?

Komentář: Diskuze jedné studijní skupiny MUNI.

<a> Ahooj
<b> Ahoj
<a> Odkad si
<b> Neodkadim

<a> já už jdu k tý chemii :D
<a> pac
<b> Ty nejhorší vzorce už mám vypsaný, na 100% tam dá "kation tetraaquaměďnatý" a kyselinu "Hexahydrogentellurovou"
<a> To máš z učebnice nebo z poznámek?
<b> Z učebnice
<a> tak to tam nedá
<b> z poznámek mám akorát obřího zelenýho králíka v obleku supermana

<a> mam ted na telefonu pana co se jmenuje Hilmer
<a> musim si davat sakra bacha, aby nedoslo k prereknuti a naslednemu faux pas

<Zákazník> Chci reklamovat laptop.
<> Jaký je tam problém?
<Zákazník> Prstidlo nefunguje.
<> Prosím?
<Zákazník> No prstidlo. To pod klávesnicí.
<> Myslíte touchpad?
<Zákazník> Asi ano.

Komentář: Myšítko a myšpad se dá pochopit, ale prstidlo?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.