Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Ruwik“

<Jozinek> vyborna bilance mailu za vikend ... celkem 21, z toho 20 spam .. :)
<BruXy> Jozinek: to vis, jak se jednou provali, ze jsi impotent s malym perem, tak se spamu nezbavis

Komentář: #cvut@IRCnet

<Alckor> nasel jsem jednu fotku na ktery vypadam fakt dobre a sem na ni propletej v nejakym zvlastnim jogistickym cviku s polonahou tmavo vlasou hezkou slecnou, takze tu vetsinou holkam neposilam
<miky_büb> np.. já mam taky vždycky fotky, kterym musim useknout pulku, protože na druhý je holka, na jejíž kozy čumim....

Komentář: icq....

<spity> kua asi se mi posral T9 slovnik
<spity> pise to sracky
<sway> spity: jestli se koukas do odeslanejch zprav ze vcerejska, tak to neni slovnikem:)

Komentář: #czf@czfree.net

<Smoke> hele sehnal sem halfa 2 origosh za 400 :)) od zoufalce co nemel na mesicni zaplaceni world of warcraftu

<kepac> dneska byla celkem prdel ve fyzice... brali jsme stojate vlneni a priklad byl ze hodis kamen do vody... a ucitelka se zeptala na nejaky jiny priklad... taq kamos "No treba reproduktor" a ucitelka "no dobre a vysvetlite nam to?" a druhy kamos... "Hodime ho do vody!" :))

Komentář: #nomi

<ren> uz ma pekne stve to c++
<ren> vypise mi chybu v casti co si sam vytvori tak to pokladam za vrchol drzosti:))))))))

<freedux> Co myslite, ovlivnuje vas podvedome hudba v restauraci pri vyberu jidla a piti?
<cyner> ja si davam dycky smazak+hranolky+kecup.. ;
<cyner> ;))
<cyner> no ale asi ovlivnuje
<cyner> jelikoz v cinsky restauraci hrajou takovou tu cinskou hudbu
<cyner> a ja si vetsinou dam pak nejaky cinsky jidlo..
<freedux> :))
<freedux> nepovidej !

<overclocker> informatik vlastne ani nemoze mat zensku s riadnymi prsiami, ked pozna len nuly a jednotky

* posila se rozhodl, ze kazdeho kdo ma doma kradeny software zabanuje
-!- mode/#ceskehry.cz [+b posila] by posila
-!- posila was kicked from #ceskehry.cz by posila [posila]

<Svatý muž> jsi tady ??
<WereWiking> jsem, ale nemam cas
<WereWiking> co bys rad?
<Svatý muž> jestli je dobrá operační paměť :512 MB
<WereWiking> to je jako kdyby ses zeptal, jestli je dobra dvoulitrova mineralka
<Svatý muž> ahav takže je
<Svatý muž> díky a ahojky

Komentář: Nema PC dlouho no

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 17 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.