Hlášky hodnocené kladně uživatelem „jerzi“

<Nador> mmnt du si strcit parek do vody
<Nador> myslim nozicku
<Ciko> :D
<Nador> jakoze uzeninu
<Nador> OMG :D

<a> Nevíte kde by se dala stáhnout kniha Dětská Bible třeba v PDFku?
<b> Nepokradeš!

<on> mmticek musim jit neco udelat :)
<ona> jjj ale vrat se rychle :-*
<on> cekej du se vysrat
<on> to byl omyl promin :-[

Komentář: zlata IM komunikace

<a> tak je po 10tý a řeklas že po 10tý mi řekneš co děláváš ve sprše :P
<b> já to jen tak plácla...
<a> ale no tak... já si ho taky před chvilou vyhonil ve sprše
<b> tak tohle jsem vážně nechtěla vědet
<a> kecám
<b> uff
<a> bylo to ve vaně

Komentář: a stejně neřekla ;(

<pferda> tyve, slusne perlim v elaboratu, sem tam napsal: mosazny valecek z neznameho meterialu

<a> ses tam?
<b> jj
<a> tes sem cetl jednu diskuzi ohledne nejoblibenejsiho internetovyho browseru (MS IE, Firefox, Opera) na novinkach.cz
<b> no a?
<a> nejlepsi byl prispevek co vyhral: Internet Explorer je dobry akorat tak ke stazeni Firefoxu nebo Opery :D
<b> lol

Komentář: svatá pravda :-)

<Peca> sme si v brně koupili plechovku piva do vlaku a hamburger :D
<Luky> ja dneska basu piv na kolej, uz mi doslo
<Peca> no a zapomněl sem že si musim ve svinově kupit listek na bus :D
<Peca> tak sem ji řek o listek a divam se že v penežence par drobnych :D
tak sem to všechno vysypal a ještě sem prohrabal kapsy :D a mel sem 9,50 :D a ona řikala 10 :D
<Peca> tak sme řikal že vic už ze sebe nevytřesu :D
<Peca> tak se chvilu krutila a řikala teda at ji ten padesatnik někdy donesu :D
<Luky> ja bych se hanbou propadl,
<Peca> taka ostuda :D
<Peca> a ještě jedna zabavna historka ze včerejška z Billy :D
<Peca> sem si šel koupit salam :D
<Peca> a řikal sem si že tam mam na pokoji 2 rohliky... tak sem uvažoval kolik muže stat 2 platky slaniny :)
<Peca> a pak sem tam zašel a řek sme at mi da dva platky slaniny :D
<Luky> delas si prdel?
<Peca> řikal že to ještě nikdy nezkoušel :)
<Peca> tak sme řikal at se neboji že to určitě zvladne :D
<Luky> no a dal?
<Peca> no nic, navažil mi dva platky za 4,90 :D

Komentář: informatici z brna...

<Seeker> ok, oficialne zavrhujem pc translator 2005
<Seeker> leden (cze) -> leda (svk); január (svk) -> Ďuro (cze)

Komentář: clovek si chce overit preklad a takato zrada :(

<darkcraft> sem sel po tme domu a chtelo se mi strasne na hajzl ne, tak si rikam tady naky auto uz to nevydrzim tak sem se za nej schoval a zacal chcat a najednou se na tom aute rozsvitili majacky.. :)
<darkcraft> jeste ze nemeli stahnuty okynko xD

Komentář: Ponauceni: nechcat na tuzemske auta!

<a> ako vyzera ten tvoj skrecok
<theE> noha noha noha noha hlava penis oko oko ucho ucho usta fuz fuz fuz fuz fuz fuz chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.