Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Thargas“

<a> dneska nam ucitel technologie nadsene vykladal jak jde ta veda kupredu, jak brzy zacnou z linek vychazet novejsi a vykonnejsi pristroje, jak se obsluha a komfort pracovniku bude neustale zvysovat a my mlada generace, ze dorustame do zlateho veku technologie, kdy nic nebude nemozne.
<a> Kdyz se nadechoval k dalsi vete, tak se zezadu se ozvalo: "jo pred deseti lety nam taky slibovali ze budem litat v raketach a vcem se plazime? ve stodvacitkach"

<a> Koukám se na nějaké programy a čtu: "Volně šířítelný firewall, ochrání vás počítač před různými trojany, červíky... Od placené verze se liší jenom tím, že neobsahuje firewall."

Komentář: freeware už je všude

-!- a has joined
<a> Ahoj. Nepoznáš nejakú stránku na dobré videá?
<b> www.redtube.com
<a> S mamou chceme niečo zábavné pozrieť.
<a> OK. Dik, vyskúšam...
-!- a has quit
<b> nenene!
<b> shit!

Komentář: ICQ multichat

<a> jake je hlavni mesto Indie pls?
<b> google
<a> diky :-*

<Katulka-skola> ahoj
<Katulka-skola> kdyžtak se pak ozvy... :-D mám otázku... :-D
<pinkpiggy> jsem tu
<pinkpiggy> ozyvam se teda kdyz kdyztak
<Katulka-skola> koukám... :-D
<Katulka-skola> hele kdyby ti holka s e kterou bys chodil řekla že sex bude až po svatbe... co bys jí nato řek? :-D :-D
<pinkpiggy> vezmeme se???

<a> tak co, pořád na dni otevřených dvěří?
<b> jj, pořád fel
<a> jaký to je?
<b> hmm, říkám si jaká asi bude ta škola...
<b> když některý lidi spěj už na přednášce o koncepci studia :)

<Anička> Čau brouku, hele nepřipadá ti zbytečný mi psát tolik sms denně??? Vzdyt to musí bejt drahý jak prase... Zvlášť ještě když mi píšeš MILUJI TE do osmi zpráv po jenom písmenku...
<Nero> klídek kotě kolikrát jsem ti říkal že mam zprávy do O2 zadáčo, takže klídek...
<Anička> 1) ty tvoje věčný spamy mě už pěkně serou a za 2) mam T-Mobile blbečku!!!

<imAge> Mě právě naprosto rozsekala mladá...
<imAge> Akorát sme dokončili oblíbený sportovní výkon ale mě se ještě nechtělo odpojovat...
<ACE77> ...a usnuls ne? :D
<imAge> No a ona se tak krásně usmála a s průmyslovým klidem pronesla "Nyní můžete zařízení bezpečně vyjmout" O.o
<ACE77> gratuluju, je nakažená IT-positive :D

Komentář: taky to nemusela říct tak drsně :)

<a> Dnes som stretol toho chu*a, čo nám dal tú drbnutú skúšku.
<a> Chcel som mu povedať, že je to nehorázny ko**t, keď bazíruje na takých k....ách a nech sa konečne láskavo uvedomí, že tu nie sme na Ekonomickej Univerzite.
<b> a?
<a> Zhrnul som to do: "Dobré ráno".
<b> :))

Komentář: keď na FEIke vyhadzujú z ekonómie :)

<a> http://www.novinky.cz/clanek/159640-video-nemec-letel-s-octavii-30-metru-a-skoncil-na-strese-kostela.html
<b> to ridil harry potter s ronem ne :-D

Komentář: Nová doba

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.