Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Cooler“

<a> Ten náš kocour je divnej, sedí celou dobu tady, nejdřív líže mě, a pak si líže zadek
<b> Si chtěl asi spravit chuť

<a> mmt
...
<a> jsem z5
<b> kdes byl?
<a> pocítil jsem neodolatelnou touhu stát se o něco lehčím...
<b> tys cvičil?!
<a> ne, sral :-D

Komentář: Když to na člověka přijde...

<a> Co máš na sobě?
<b> Košilku a téčka...
<b> A co ty?
<a> Svetr a tepláky...

Komentář: LOL... :-)

<Filmar> a my dvaja si kedy dame ten sexik? Si mi slubila hhihiih
<Gabo> CO?
<Filmar> hups kurvva posrane okna

Komentář: :-)

<david> zdravim
<david> nejaky admin? :]
<david> hmm
<david> a nejake dievca? :)
<yuri> lahsie zozenies toho admina

Komentář: IRC na informatickom intraku

<a> Ty máš asi hodně bohatý rodiče, že???
<b> Jo. Jak to víš???
<a> No že ti koupili tak dlouhý vedení.
<b> Idiote

Komentář: Tak to dopadá když se kámoš baví s největší pipkou školy

<a> taky muze byt slabej zdroj
<b> to je fakt mam jen 230V

Komentář: a kolik by asi tak chtel?

<a> kamos psal: ja mam takovy problem, no ne přimo ja. mam v brne dve kamošky kterym zitra začina škola a nemaji kde přespat... mysliš že by dneska mohli byt u tebe?
<b> se ptal tebe?
<a> jo
<b> a ty na to "pošli fotky"?
<a> ne, ja uz jsem ve stadiu kdy to je jedno :)
<b> =)
<a> mozna u borcu bych napsal posli fotky
<b> =(

Komentář: A bude hůř :)

<bübersson> a nebyla ti zima?
<čarodějka> nn, byla sem tam autem, takze ten kousek z auto do skoly a ze skoly do auta sem prezila, ale diky za optani... sem rada, ze nekomu zalezi na tom, jestli mi treba nahodou dopoledne nebyla zima... vis co, ted... az ted mam konecne pocit, ze v tomhle zmatenym a uspechanm svete nejsem sama... a ze i v tehle hekticke dobe existují hodní lidé, ktřeří nejsou v žádném případe sebestřední, nebo snad sobecky...
<bübersson> nemohla bys to trochu zkrátit??? se mi to nechce číst a nejseš jediná holka co mi tu píše...

Komentář: eště že existují hodní lidé

<Cx> jsem bota trochu odbugoval, ted je schopnej běžet aniž by spadnul
<DuckD> Cx: tak já testnu, v minulosti sem ho dost sestřeloval
-!- bender has quit
<DuckD> Cx: a už je dole

Komentář: a má to vychytaný...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.