Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Xendrra“

<joey corey> Valim spat, budik si nastavim az rano
<joey corey> to je vlastne blbost

<a> a v cem to mam rozbalit?
<b> Máš Winrar, nebo Winzip?
<a> ne, mam Win XP...

<glum> Ahoj, hele rozřízl sem USB kabel a chtěl sem do toho zapojit Ledku...
<koudy> ahoj ses zbláznil !? si akorát zníčíš základní desku. no ale stejně v USB je málo voltů to ti sotva rozsvítí Ledku...
<glum> :/ aha a když rozříznu druhý USB a spojim je dohromady ? :D tak se rozsvítí ?
<koudy> Ne akorát si rychleji spálíš desku :D
<glum> aha... hele když spojim černej a červenej kabel tak se z těch drátů kouří :D...
-!- <glum> has quit]
<koudy> :D

<a> nechápu, jak někdo může dát operátorská práva desetiletému díteti
-!- a was kicked by b
-!- a has joined
<a> umíš něco jinýho, než vykopávat?
-!- a was kicked by b
-!- a has joined
<a> počkej
<b> co je?!!
<a> chceš vědět, jak mě zabanovat?
<b> no?
<a> napiš /kick b
-!- b was kicked by b

<a> Sakra. Za prvé: Keď dopozerám P-éčko tak treba vypnuť okno. Skoro to mama našla :(
<Mama> za druhé: Nepísať o tom svojej mame ;)

Komentář: blbý deň...

<a> b, ty jsi narcis?
<b> Ne, já jsem tulipán!

<a> PROMIN,ALE NEMŮŽU TO PŘETRHNOUT. STŘEL TENTO ŠÍP DO 6 LIDÍ A BUDE TI PATŘIT OSOBA, KTERÁ TI LEŽÍ V TVOJIM SRDCI, JESTLI TENTO ŘETĚZ PŘETRHNEŠ, ZTRATÍŠ LÁSKU NAVŽDY!!!!! Dnes večer o půlnoci si tvoje láska uvědomí, že Tě miluje, zítra Tě čeká šok budeš překvapený(á)!!!!! Nepřetrhni tento řetěz, jestli jo čeká tě 10 roků neštěstí..... pošli tento řetěz 15 lidem do 10 min. od přečtení.
<b> Už jsem byl 100x mrtvej, 2 500 lásek mě opustilo, a budu mít 325 let smůlu... Může to bejt ještě horší?

Komentář: že je to ještě baví...

<a> bojím bojím...xD
<b> neboj...my nejsme úchyláci :P
<c> <b> mluv za sebe :)

<a> hele...tak se muzes treba stavit a pudem se projit...ale tedka tu mam takovou intimní činnost... a nechci aby mě u toho někdo viděl.. :D
<b> jarni uklid nech na pozdejc
<a> ty to nechapes :D
<b> to je jedno..
<a> ¨ale tohle uz musim dodelat
<b> tak povidej nebo se za cca 3 minuty stavim
<a> tak ty mi chces pomoct uklizet hovna po kocourech? :D:D
<b> az to dodelaas tak napis...

Komentář: <b> B si zase myslel buh vi co se tam nedeje

<a> mám 16 let, můžu mýt yamahu tdr, objem 125ccm?
<b> ano, samozřejmě, ale můžeš umývat i silnější motorky
<c> a jestli máš čas, tak mě můžeš umýt i moje BMW 525i :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.