Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Jehudo“

<pavouk> jak bys anglicky řekl výměnný pobyt?
<miloso> I mean the thing, that is in the czech language known under words "výměnný pobyt"

Komentář: Hlavně se s tím nesrat

<hovorys> ja slovenku jeste nemel
<Pomfritkaaa> chudáčik
<Pomfritkaaa> ani ja čecha
<hovorys> tak to bude cesko-slovenska vypomoc
<Pomfritkaaa> nj... šak sme bratia a sestri
<hovorys> tak to bude incest

Komentář: výpomoc

<a> a pak mi napsala "sladky sny, MTR" a smajlik
<b> no vidis, z toho by neco mohlo byt :)
<a> jenze ja nevedel co to znamena to MTR :D
<b> a cos ji odepsal?
<a> Taky te mrdam :D

Komentář: BZ - blbý zkratky :)

<Krysa> co to je řidičský průkaz E?
<Niaz> ethanol
<Niaz> můžeš jezdit nacamranej
<Krysa> jo?

<Koky0002> kamo ja šel nakalenej okolo kostela domu a prej jsem klečel na chodníku
<Koky0002> a tam babka na mě: chlapče nevíš kolik je hodin? a ja: neruš kundo modlim se :-D

Komentář: Koky to přehnal :-D

<a> jinak v posledni dobe se nam dejou desny veci :-D
<a> kolega v praci si poridil notebook a asi po mesici pouzivani prestal z niceho nic chodit tak si rikal smejd jeden a nas*ane ho odnesl do reklamace asi za tyden mu volali proc si strka do PCMCIA klic od baraku. Na to bez vahani odpovedel ze tam jeho dvoulety syn strcil zrejme aktivacni klic pro XPcka :-D

Komentář: Kdo ty aktivacni klice vymyslel? :-D

<ona> Ahoj :) Co ty tady tak pozde?
<on> Prave ssem se vratil z kalby... Mam v sobe asi litr vodky a vseho moznyho... takze me radsi moc nepis nebobych ti este moh omylem prozradit jak moc sem do tebe tajne zamilovanej...
<on> a doprdele

Komentář: hups :)

<a> a toho total comandera muzu vypnout?
<b> ne, to budes muset mit nadosmrti zapnuty a ani nesmis vypinat pocitac
<a> coze?
<b> a musis mit i zapnutou lampicku, aby na to ten pocitac videl
<a> co kdyz vypnou proud?

<a> hele, kde bych nasla naky instalace na webku? nemam u sebe instalacni CD... nevis?
<b> jako ceho
<a> mam tady webkameru a potrebuju ju znovu nainstalovat, ale nemam instalacni CD u sebe... neni neco na netu? na stahnuti?
<b> na netu toho je... jen to najit :)
<a> ale ja nevim kde :-(
<b> o googlu si slysela?
<a> jo
<a> google je jen vyhledavac
<a> ja potrebuju najit primo konkretne tu vec

<a> tyjo venku se mi moc bejt nechce
<a> je zima...
<b> Je asi 25 stupňů ty voe
<b> Vylez taky občas od toho kompu podívat se ven :D
<a> fakt?
<a> z okna to vypada, ze je zima :D

Komentář: ...má novej notebook no :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 12 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.