Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Annacerv“

<a> serus, maturant
<b> daj pokoj, mam taky pocit, ze za dalsie dva tyzdne kazdy den pokosim, vylestim cely byt, poupratujem izbu, garaz, vybetonujem pivnicu, vymalujem, skontrolujem strechu, dorobim meteostanicu, fm vysielac, ocesem kaktusy, povysavam riady a pojdem na prechadzku s chobotnicou len aby som sa ucit nemusel
<a> to mas este dobre, ja som cez akademicky tyzden zacal ocakavat, citat a odpovedat aj na SPAMy...

<a> Proboha ja a anglictina - nevis co je: Hints for youtube?
<b> Tipy pro tebe trubko.

Komentář: Osedlej iso nebo ho spal!

<a> nad sipkama na klavesnici je uplne nahore tlacitko Print Screen
<b> ja ho tam nemam, klavesnice je anglicky
<a> mas klavesnici pred sebou
<b> j
<a> v prave polovine jsou sipky
<b> j
<a> a v te rade nad tou co smeruje doleva
<b> no
<a> jdi prstem uuuuplne nahoru na vrchni cudlik
<b> je tam nap: pause Untbr
<b> je to ona?
<a> ee to je pravy cudlik :D
<a> levy
<a> nad touhle sipkou <-
<b> jezis ja jsem tele
<a> tak ho zmackni :)
<a> kdyz bude videt na plochu
<b> nic
<a> :D
<a> no ted si otevres malovani
<a> a zmacknes Ctrl + V
<b> jake malovani?
<b> hej :-D
<b> delas si prdel :-D
<b> ?
<b> no
<a> start... vsechny programy... prislusenstvi... malovani
<b> to jako fakt?
<a> jj
<b> mam
<a> a kdyz to otevres tak zmackni ctrl + v
<a> a ten obrazek uloz a posli mi ho pze je to rychlejsi a neni tak mega obrovsky jak z fotaku
<a> :)
<b> bych prvni musela vedet jak :-D
<b> prec icq?
<a> jj
<b> a kde to najdu to malovani potom jak ti chci poslat?
<b> ja nevim, jestli to ma cenu se mnou
<a> posli mi tu fotku z fotaku

<a> jsem ted volal do KB
<a> a rikam ze chci poslat prachy do Hongkongu, jakej typ platby zvolit
<a> a baba: moment, overim jestli se se Hongkong naleza v Evropskem hospodarskem prostoru a je mozne vyuzit Europlatbvy

<ona> dneska volal děda... že prý mu nejde Mozaika (myšleno mozilla) a že prý restauroval už dvakrát :)

<a> vzala jsem si na sebe takový ty černý Matrixový brejle
<a> abych jako věděla, jak bych vypadala v Matrixu
<a> a všechny 4 naše morčata začly zděšeně kvíkat a schovaly se do boudy :(

<a> každý normální člověk, žijící v civilizaci, si aspoň někdy musí dát pohov a prostě do té přírody vypadne. BTW proč třeba kolem nových busieness center jsou vodní plochy s rákosem a trávou?
<b> joo a ze kolem vaseho BCC je zelene jak nasypano... samej beton
<a> který máš na mysli?
<b> ten u centrálního hřbitova
<a> asi proto přímo pod nosem mají hřbitov plný stromů
<b> no to je FAKT motivujici k praci nebo k prochazce
<a> náhodou je to jeden z nejhezčích hřbitovů v brně. je tam krásné prostředí. samý strom
<b> a samy nahrobek
<b> opravdu, uz te vidim, jak sedis v kanclu a zasnene koukas na hribtov za ucelem relaxace
<c> jj hřbitovy jsou taková místa plná života a skvělé nálady... ještě škoda že tam nejsou hřiště pro děti...

<Eon> Co myslíš, že stojí víc energie (i penez)? Varení vody ve varné konvici anebo varení vody v mikrovlnce?
<fs> Mikrovlnka ~800 W, konvice ~2400 W. Pokud není konvice 3x rychlejší, vyplatí se trouba...
<fs> No, ješte si musíš uvedomit, že trouba nijak nedetekuje dosažení cílové teploty
<fs> Dále bys mel zapocítat amortizaci konvice, protože v Brne je tvrdá voda
<Eon> taktéž krome vody ohríváš i hrnek (v mikrovlnce), nebo celou troubu (v troube)
<fs> + okolí
<Eon> ano
<fs> To je vedecký prístup.
<fs> Existuje ješte jeden. Technický.
<fs> Odectu stav na elektromeru. Ohreju vodu v troube. Odectu stav elektromeru. Ohreju vodu v konvici. Odectu stav elektromeru.
<Eon> hm... asi jo
<fs> Aneb... co me naucila strojarina
<fs> Všechny úlohy se dají zvládnout matematikou 7. trídy ZŠ. Pokud ne, dají se prevést na úlohy, které uz jdou.
<fs> Bod 2. Výkresy jsou nanic, duležité je, aby soucástky sedely. Jak se toho dosáhne, je irelevantní.
<fs> Bod 3. Fachá = nehrab do toho. Nefachá = delej s tím co chceš.
<fs> Bod 4. Vetšina problému se dá rešit kladivem. Problém, který se nedá rešit kladivem, je prevoditelný na problém... viz bod 1.
<fs> Bod 5. Vetšina predmetu, které clovek stvoril, se dá použít jako kladivo
<fs> Dusledek bodu 5 - jakékoliv náradí je tedy v podstate jen specializací kladiva.

<a> ahoj, hodil som si mincou ci sa ozves, vyslo mi ze sa ozves no pre istotu ti pisem...

Komentář: zufalost...

<a> blesky jsou stejne nejvetsi hackeri... ted mi jeden restartoval modem

Komentář: #pcforum@IRCNet

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.